ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پتلون کوبای "جینس" را چند بار در ماه می توان شست؟

CC0 / / پتلون های کوبای "جینس" را چند بار در ماه می توان شست؟
پتلون های کوبای جینس را چند بار در ماه می توان شست؟ - اسپوتنیک افغانستان
شرکت تولید کننده پتلون های پرطرفدار Levi's شیوه تمیز کردن پتلون های این مارک را به مشتریان توضیح نمود.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از Independent ، متخصصان شرکت تولید کننده پوشاک Levi's اعلام کردند که یک بار شستن در ماه برای تمیز کردن پتلون های کوبای"جینس" این مارک کافی است.
این شرکت گفت، پتلون های کوبای هر چه کمتر شسته شوند، بهتر است.
«لوي اشتراوس» يک کمپاني خصوصي پوشاک است که با برند Levi's و بيشتر به خاطر پتلون جين Denim خود در جهان معروف است. به‌رغم توليد انواع لباس "جينس" توسط اين شرکت از دهه 1870، جين‌هاي مدرن از سال 1920 به بازار وارد شدند.
زمانی که اولین پتلون های"جینس" تولید شد، کارگران و معدنچیان در غرب امریکا آنها را می پوشیدند، چرا که این نوع لباس بسیار محکم و مطمئن بود. همچنان این پتلون ها به شستن زیاد نیاز ندارد و به این ترتیب با استفاده از آن از مصرف بی جای آب و برق نیز می توان جلوگیری کرد. کاین شرکت در مورد خشک کردن این پتلون ها نیز توصیه های را منتشر نموده است.
گفته می شود که برای خشک کردن آن لازم نیست تا از خشک‌کن ماشینلباس شویی استفاده کرد. فقط بهتر است که پتلون های کاوبای در هوای آزاد به صورت "چپه" خشک شوند.
اين شرکت که از سال‌هاي اوليه شاهد مالکيت کارمندان و سهامداران زيادي بوده است، اکنون به صورت خصوصي و توسط نواسه های اشتراوس اداره مي‌شود و شامل سه بخش مختلف است: دفتر مرکزي بخش امریکایی كه در سان‌فرانسيسکو واقع شده، بخش اروپا، خاورميانه و آفريقا که مقر اصلي آن در شهر بروکسل مي‌باشد و بخش آسياي شرقي در سنگاپور.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала