ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

وعده رهبر کوریای شمالی به مردم آن کشور

© REUTERS / KCNAرهبر کوریای شمالی
رهبر کوریای شمالی - اسپوتنیک افغانستان
کیم جونگ اون، رهبر کوریای شمالی در بیانیه‌ای، تقویت قدرت نظامی و توسعه انرژی اتمی کوریای شمالی را تعهد نمود.

به گزارش اسپوتنیک، رهبر کوریای شمالی در بیانیه‌ای اعلام کرد، پیونگ یانگ به افزایش قابلیت‌ها و ظرفیت‌های نظامی خود به دلیل خطرات مداوم برای تمامیت ارضی خود ادامه می‌دهد.
در بیانیه، رهبر کوریای شمالی آمده است: ما همواره در ذهن این را حفظ می‌کنیم که صلح را تنها به وسیله ظرفیت‌های نظامی قدرتمند و حفظ قاطعانه اولویت دفاع شخصی و افزایش قابلیت‌های دفاعی کشور می‌توان تضمین کرد.
کیم جونگ اون تاکید کرد، کشورش توانمندی‌های نظامی و توسعه انرژی اتمی را به رغم ماموریت خلع سلاح اتمی شبه جزیره کوریا که تلاش مستمر بین واشنگتن و سئول است، تقویت خواهد کرد.
وی افزود: در زمینه صنایع انرژی برق باید تاسیسات انرژی از جمله انرژی برق آبی،‌ اتمی و انرژی تولیدی از موج دریا را طراحی و تاسیس کنیم.
رهبری کوریای شمالی در ادامه استقلال نظامی کشور را یک شمشیر قدرتمند با ارزش برای دفاع از تمامیت ارضی کشور توصیف کرده و هشدار داد که وضعیت صلح در شبه جزیره کره ممکن است دیری نپاید.
خبرگزاری رسمی کوریای شمالی از قول رهبری این کشور گزارش داد: وضعیت صلح در شبه جزیره کوریا باثبات نیست و تلاش‌های نیروهای متخاصم برای حمله به کره شمالی هنوز پایان نیافته است.
پیونگ یانگ، دولت امریکا و متحدانش را به توطئه برای حمله به کوریای شمالی متهم کرده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала