شکایت ترامپ از کم شدن فالوورهایش در توییتر + عکس

Telegram
ترامپ ضمن انتقاد از توئیتر این شبکه اجتماعی را متهم کرد که تعداد فالوورهایش را کمتر از حد انتظار نشان می‌دهد.

به گزارش اسپوتنیک، رئیس‌جمهور امریکا در دیدار با جک دورسی، مدیر اجرایی توئیتر از کاهش تعداد فالوور‌های خود در این شبکه اجتماعی نسبت به گذشته گلایه کرد.
رئیس‌جمهور امریکا بخش عمده‌ای از زمان این دیدار را مشغول گله کردن درباره این موضوع بود که چرا تعداد فالوورهایش در این شبکه اجتماعی نسبت به گذشته کاهش یافته است.
رئیس‌جمهور امریکا در این دیدار گفته است فکر می‌کند که توئیتر عمدا فالوور‌های او را حذف کرده است و دیگر محافظه‌کارانی را می‌شناسد که فالور‌های خود در توئیتر را از دست داده‌اند.
ترامپ پا را از این فراتر گذاشته و گفته است برخی بیش از 100 میلیون فالوور دارند که منظورش اوباما با 106 میلیون فالوور بود. 

رئیس‌جمهور امریکا با انتشار عکس خود و دورسی بعد از ملاقات نوشت: دیدار خوبی بود و موضوعات زیادی پیرامون پلتفرم توئیتر و شبکه‌های اجتماعی مطرح شد. امیدوارم گفت‌وگوها ادامه داشته باشد.
جک دورسی هم نوشت توئیتر برای خدمت به کل جامعه بناشده و قصد داریم آن را مدنی‌تر کنیم.
توئیتر اعلام کرده است با توجه به اینکه در حال حذف حساب‌های جعلی از این شبکه است، حساب‌های فالور‌های اعضای آن ممکن است تغییر کند. دورسی در نشست با ترامپ بر این موضوع تاکید کرد و یادآور شد که خود او نیز در نتیجه این اقدام توئیتر، برخی از فالور‌های خود را از دست داده است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала