هشدار جدی پولیس کابل به فروشندگان وسایل آتش‌زا "پتاقی"

© AfghanistanАфганская полиция
Афганская полиция - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
پلیس کابل هشدار داده است که در روز های عید با فروشندگان وسایل آتش‌زا و سلاح های پلاستیکی برخورد جدی خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از رسانه ها، فرماندهی پلیس ولایت کابل، خرید و فروش مواد آتش‌زا (پتاقی) و سلاح‌های پلاستکی در روزهای عید سعید فطر را منع و اعلام کرده است که با فروشندگان آن برخورد جدی و قانونی خواهد شد.
در اعلامیه فرماندهی پولیس ولایت کابل که امروز شنبه (11 جوزا) به نشر رسیده آمده که استفاده از پتاقی، سلاح‌های پلاستیکی و فیرهای شادیانه باعث آزار و اذیت شهروندان گردیده و حتی فرصت سوء‌استفاده را برای اخلال‌گران امنیت مساعد می‌سازد.
اعلامیه افزوده:"به اساس فیصله رهبری قوماندانی ق امنیه ولایت کابل، منسوبین پولیس این قوماندانی مؤظف گردیده‌اند، تا از خرید، فروش، استعمال پتاقی، سلاح‌های پلاستیکی و فیرهای شادیانه که باعث آزار و اذیت شهروندان می‌گردد و در بعضی موارد می‌تواند به مجرمین نیز فرصت سوء‌استفاده برای اخلال امنیت را فراهم سازد، جدآ جلوگیری نمایند."
رهبری پلیس کابل از تمامی شهروندان کشور به ویژه باشندگان کابل خواسته تا از همچو اعمال که سبب اخلال امنیت و تشویش برای مردم می‌شود جدآ اجتناب ورزیده و به کودکان شان بفهمانند تا دست به این گونه اعمال نزنند.
فرماندهی پلیس کابل تاکید کرده:"امید به منظور دستگیری فروشندگان باروت (پتاقی) وسایل آتش‌زا و سلاح‌های پلاستیکی با منسوبان پولیس ملی خویش همکاری همه جانبه نموده تا با مرتکبین برخورد جدی و قانونی صورت گیرد."

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала