اخاذی مسوولان شهرداری و پولیس از دست فروشان در شهر کابل

© Sputnik / Alexander Grashenkov / ورود به گالری تصاویراخاذی مسوولان شهرداری و پولیس از دست فروشان در شهر کابل
اخاذی مسوولان شهرداری و پولیس از دست فروشان در شهر کابل - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
مجلس سنا با انتقاد تند از مسوولان شهرداری و پولیس کابل می‌گویند که آنان با اخاذی از دست فروشان در جاده‌های شهر ازدحام ایجاد کرده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه ها، رییس کمیسیون مواصلات و مخابرات مجلس سنا با انتقاد تند از مسوولان شهرداری و پولیس کابل می‌گویند که آنان با اخاذی از دست فروشان در جاده‌های شهر ازدحام ایجاد کرده‌اند.
شماری از سناتوران در نشست امروز سه‌شنبه (18 سرطان) مجلس سنا از ازدحام در سطح جاده‌های شهر کابل انتقاد کردند.
به گفته آنان، ازدحام در سطح شهر مشکلات در نتیجه هجوم دست فروشان به روی جاده‌ها ایجاد شده و مشکلات زیادی را برای مردم این شهر ایجاد کرده اند.
با این وجود، لطف الله بابا رییس کمیسیون مواصلات و مخابرات مجلس سنا گفت که مسوولان شهرداری و پولیس حوزات کابل از به دست فروشان، کراچی‌های میوه‌ فروشی و موترهای لینی پول می‌گیرند و در مقابل به آنان اجازه می‌دهند تا کراچی‌های شان را در روی جاده‌ها و کناره‌های جاده، ایستاد کنند.
آقای بابا افزود که دست فروشان و کراچی‌داران با پرداخت پول به مسوولان شهرداری جاده‌های شهر را مسدود کرده و سبب ازدحام ترافیکی می‌شوند.
به گفته او، کمیسیون مواصلات و مخابرات مجلس سنا تا هنوز "ده بار" مسوولان شهرداری و پولیس کابل را در پیوند به این مشکلات خواسته و آنان وعده داده اند که برای حل مشکلات در سطح جاده‌های شهر اقدام می‌کنند؛ اما تا هنوز مشکلات مردم را رفع نکرده‌اند.
این در حالی است که پیش از این نیز بارها از ازدحام در سطح جاده‌های شهر کابل شکایت های مطرح شده و نیز مسوولان شهرداری و پولیس کابل متعهد به حل این مشکلات شده‌اند، ولی تا هنوز این مشکل به شکل اساسی حل نشده است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала