ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

واکنش رئیس اجراییه به حمله اخیر کابل

رئیس اجراییه حکومت، حملات اخیر تروریست در کابل را محکوم نموده می گوید، هدف این حملات هراس افگنان مختل کردن روند انتخابات ریاست جمهوری است.

به گزارش اسپوتنیک، در خبرنامه ریاست اجرایی حکومت به نقل از عبدالله عبدالله در مورد حمله امروز کابل آمده است: «طالبان جنایت‌کار و دشمنان مردم افغانستان با راه‌اندازی سلسله عملیات‌های انتحاری و تخریب‌کارانه در شهر کابل و دیگر مناطق افغانستان در صدد برهم زدن مبارزات انتخاباتی و ایجاد رعب و وحشت‌اند».

عبدالله افزوده است که «گروه طالبان و دشمنان افغانستان بدانند که با حرکت‌های ددمنشانه خود نمی‌توانند به عزم و اراده حکومت و مردم ما برای رفتن به سوی انتخابات و تعیین سرنوشت از راه‌های دموکراتیک خلل وارد کنند».

وی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و قربانی‌های نیروهای امنیتی، به آنان هدایت داده تا در سرکوب دشمنان افغانستان، تأمین امنیت شهروندان و تأمین امنیت مبارزات انتخاباتی از هیچ‌نوع تلاشی فروگذار نکنند.

این در حالی است که به گفته مسئولین وزارت صحت عامه، در حمله انفجاری موتر بمب بالای حوزه ششم امنیتی پولیس در غرب کابل تاکنون 95 تن زخمی به شفاخانه‌ها انتقال داده شده‌اند.

طالبان مسئولیت حمله انتحاری کابل را برعهده گرفتند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала