ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ایجاد معاونت سوم در تکت انتخاباتی عبدالله

© Photo / Facebook/AAعبدالله عبدالله
عبدالله عبدالله  - اسپوتنیک افغانستان
داکتر عبدالله عبدالله از ایجاد معاونت سوم ریاست اجرایی در تکت انتخاباتی‌اش خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک،عبدالله عبدالله، رییس اجرایی حکومت و یکی از نامزدان انتخابات ریاست جمهوری می‌گوید که به زودی معاون سوم ریاست اجرایی را در تکت انتخاباتی‌اش معرفی می‌کند.

وی در یک همایش انتخاباتی زنان در حمایت از تیم ثبات و هم‌گرایی‎ گفت، به زودی معاون سوم ریاست اجرایی تکت انتخاباتی‌اش را معرفی می‌کند. او در مورد این‌که چه کسی معاون سوم ریاست اجرایی او خواهد بود، چیزی نگفت.

غنی: برای اولین‌بار داکتر‌‌‌ عبدالله خواستار رهایی خلیل الله فیروزی از زندان شد - اسپوتنیک افغانستان
غنی: برای اولین‌بار داکتر‌‌‌ عبدالله خواستار رهایی خلیل الله فیروزی از زندان شد

او در ادامه با اشاره به مسئل زنان خاطرنشان کرد: “مسایل زنان در کشور ما در 18 سال گذشته شاهد تحولات مثبت و منفی بوده و از نام زن استفاده ابزاری شده است”.

عبدالله خطاب به زنان گفت: “شما که این‌جا آمدید، نشان می‌دهد که با سهم‌گیری در کمپاین‌های انتخاباتی، سرنوشت و آینده خودتان را به دست خودتان رقم می‌زنید.”

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: “نتایج انتخابات پارلمانی مورد قبول مردم افغانستان نبود و امروز هم تشویش‌هایی برای انتخابات پیش رو وجود دارد.”

او به زنان وعده داد که اگر به قدرت برسد، در نهادهای مربوط به زنان تغییرات ساختاری به وجود خواهد آورد و همچنان حضور زنان را در سطح رهبری افزایش خواهد داد.

دراین گردهمایی عبدالله عبدالله همچنان با کنایه به رییس جمهور‌و تیم دولت‌ساز همراه بود، اما او در مورد این‌که در 50 درصد حکومت سهم داشته، خاطرنشان کرد: "برای پاسخ به آن موقع مساعد شدنی است".

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح  کرد: "شورای انسجام جمعیت اسلامی افغانستان از تیم ثبات و همگرایی حمایت کردند و گفتند، کسانی که در هوتل کانتیننتال از تیم دیگر حمایت کردند، از ما نمایندگی نمی‌کنند".

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала