دوستم به غنی: عوام فریبی، لاف زدن و دروغ پردازی را بس کن

© Photo / FVPدوستم به غنی: عوام فریبی، لاف زدن و دروغ پردازی را بس کن
دوستم به غنی: عوام فریبی، لاف زدن و دروغ پردازی را بس کن - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
معاون نخست ریاست جمهوری افغانستان امروز از رئیس جمهور این کشور به شدت انتقاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آوا، جنرال عبدالرشید دوستم معاون اول ریاست جمهوری افغانستان در تازه ترین اظهاراتش مدعی شد، که تیم اشرف غنی برای دوام قدرتش هرچه از دست شان بیاید، انجام می دهند.
دوستم در نشست با اعضای تیم ثبات و همگرایی در جوزجان با انتقاد از اشرف غنی گفت، که از دست وی هرآنچه بیاید، برای رسیدن به قدرت دریغ نمی کند.

انتقاد تند دوستم از رئیس جمهور غنی - اسپوتنیک افغانستان
انتقاد تند دوستم از رئیس جمهور غنی

او افزود:- "از دستش هرچه آید، برای رسیدن به قدرت انجام می دهد. به خاطر دوام قدرتش چه تقلب کند، چه از موقف دولتی و پول بیت المال استفاده کند".
معاون ریاست جمهوری افغانستان با بیان اینکه «رئیس جمهور خودش روز چند بار قانون را نقض می کند»، از او خواست تا "عوام فریبی، لاف زدن و دروغ پردازی را بس کند."
او همچان می گوید، که دوره حکومت کنونی در اول جوزای سال روان به پایان رسیده است.
یادآوری می کنیم، که جنرال دوستم رهبر حزب جنبش ملی افغانستان در انتخابات گذشته ریاست جمهوری از نامزدی محمد اشرف غنی پشتیبانی کرد و معاونیت اول ریاست جمهوری را پذیرفت. اما این بار او از داکتر عبدالله عبدالله حمایت کرده است.
داکتر عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیز رئیس جمهور را به استفاده از امکانات دولتی برای پیشبرد کمپاین های انتخاباتی و تهدید سرمایه گذاران متهم کرده است.
ریاست جمهوری اما همه این اتهام ها را رد کرده است. از سوی هم تیم دولت ساز به رهبری اشرف غنی مدعی است که تیم عبدالله به دلیل نداشتن برنامه به اتهام زنی رو آورده و اخلاق مبارزات انتخاباتی را رعایت نمی کند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала