ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

روسیه خواستار انتقال کار کمیته اول سازمان ملل از امریکا به اروپا شد

© Sputnik / Sergey Guneevروسیه خواستار انتقال کار کمیته اول سازمان ملل از امریکا به اروپا شد
روسیه خواستار انتقال کار کمیته اول سازمان ملل از امریکا به اروپا شد - اسپوتنیک افغانستان
روسیه در پیوند با عدم صدور روادید برای یک سوم اعضای هیات نمایندگی خود پیشنهاد کرد نشست های کمیته اول امور خلع سلاح مجمع عمومی سازمان ملل به وین منتقل شود.
روسیه رئیس شورای امنیت سازمان ملل شد  - اسپوتنیک افغانستان
روسیه رئیس شورای امنیت سازمان ملل شد

به گزارش اسپوتنیک، دمیتری پالیانسکی معاون نخست نماینده دایم روسیه گفت: با توجه به اینکه بخش مهمی از هیات روسی که قرار بود روز پنجشنبه 3 اکتوبر در کار کمیته شرکت کند، ویزا صادر نشده است، وی پیشنهاد می کند، که باید نشست این کمیته به تاخیر بیافتد.

دیپلمات روس تاکید کرد، مسکو تنها پس از صدور روادید برای همه اعضای هیات خود بدون استثنا حاضر است شرکت خود در این نشست را از سر بگیرد.

دمیتری پالیانسکی یادآور شد، که طبق اصول توافقنامه سال 1947 درباره مقر سازمان ملل امریکا موظف است دسترسی آزادانه نمایندگان کشورهای عضو را تامین کرد و در کوتاه ترین مدت برای آنها روادید های رایگان صادر کند و حق ندارد از شرکت نمایندگان کشورها در نشست های سازمان ملل جلوگیری نماید.

یادآوری می کنیم، که پیش از این گزارش شده بود، که برای شماری از اعضای هیات نمایندگی روسیه در مجمع عمومی سازمان ملل از جمله کنستانتین کوساچف، رئیس کمیته امور بین المللی شورای فدراسیون، مجلس بزرگان پارلمان روسیه  و دیمتری راگوزین رئیس  آژانس فضایی روسیه (روس کاسموس) و ده کارمند دیگر وزارت امور خارجه روسیه روادید امریکا صادر نشده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала