ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پاکستان: هرگونه تجاوز از سوی هند، پاسخ کوبنده خواهد داشت

© AP Photo / Channi Anandپاکستان: هرگونه تجاوز از سوی هند، پاسخ کوبنده خواهد داشت
پاکستان: هرگونه تجاوز از سوی هند، پاسخ کوبنده خواهد داشت - اسپوتنیک افغانستان
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان گفت که هند نباید عملیات سال گذشته در منطقه بالاکوت که منجر به ساقط شدن دو فروند جنگنده هندی و دستگیر شدن پیلوت هندی شد را از یاد ببرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از اکسپرس نیوز، وزارت خارجه پاکستان ضمن رد سخنان فرمانده جدید ارتش هند اعلام کرد: ارتش پاکستان توان لازم برای مبارزه با هرگونه تهدیدی را دارد.
عایشه فاروقی، سخنگوی وزارت خارجه پاکستان در واکنش به اظهارات فرمانده جدید ارتش هند اعلام کرد: هرگونه تجاوز از سوی دهلی نو با پاسخ کوبنده و قاطع روبرو خواهد شد.

پاکستان: فعالیت هند را باید زیر نظر گرفت - اسپوتنیک افغانستان
پاکستان: فعالیت‌های هند را باید زیر نظر گرفت

فاروقی تصریح کرد: هند نباید عملیات سال گذشته در منطقه بالاکوت که منجر به ساقط شدن دو فروند جنگنده هندی و دستگیر شدن پیلوت هندی شد را از یاد ببرد.
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان اظهار داشت: ارتش پاکستان توان و اراده لازم برای مقابله با هرگونه تهدیدی را دارد.
وی تاکید کرد: علی رغم تمام تهدیدهایی که از سوی هند برای ما وجود دارد در تلاش هستیم تا نقش خود برای تامین امنیت در منطقه را ایفا کنیم.
فاروقی به مساله کشمیر اشاره کرده و گفت: حمایت‌های سیاسی و اخلاقی اسلام آباد از مردم مظلوم کشمیر ادامه خواهد یافت و در هر سطحی ما با کشمیری ها همراه خواهیم بود.
وی ضمن انتقاد از مجامع بین‌المللی گفت: ۵ ماه از آغاز حکومت نظامی در کشمیر می‌گذرد ولی مجامع بین‌المللی حاضر نشده‌اند هیچ تلاشی برای حل این مشکل داشته باشند.
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان اضافه کرد: بیش از ۹۰۰ هزار نظامی هندی در منطقه کوچک کشمیر مستقر شده‌اند و ابتدایی ترین امکانات زندگی نیز برای مردم فراهم نیست.
قابل ذکر است که روز گذشته فرمانده جدید ارتش هند در سخنانی از وجود تهدید در مرزهای غربی (پاکستان) و توان هند برای حل کامل مشکل سخن گفته بود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала