ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

میشوستین وعده تغیرات چشمگیر را در دولت روسیه داد

© Sputnik / Michael Klimentyev / ورود به گالری تصاویرمیشوستین وعده تغیرات چشمگیر را در دولت روسیه داد
میشوستین وعده تغیرات چشمگیر را در دولت روسیه داد - اسپوتنیک افغانستان
نخست وزیر تازه مقرر شده دولت روسیه گفته است که ساختار در دولت روسیه تغیر خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، الکسی کورنینکو، عضو مجلس نمایندگان روسیه گفته است که میخائیل میشوستین، نخست وزیر تازه مقرر شده دولت روسیه در ساختار دولت تغیرات جدی را خواهد آورد.
کورنینکو، افزود:" تغیرات چشمگیری در راه است اما میشوستین تا هنوز اسمی را اعلام نکرده است."
در همین حال، کورنینکو خاطرنشان ساخت که در جریان بحث بر سر نامزدی میشوستین در دوما، اطلاعاتی در بارۀ ترکیب دولت بعدی نیز آشکار خواهد شد.
یادآوری می‌کنیم که روز گذشته چهارشنیه تاریخ 15 جنوری دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین روسیه با نشر یک خبرنامه گفته بود که ولادیمیر پوتین، رئيس جمهور روسیه به میخائیل میشوستین، رئيس سرویس مالیات روسیه، مقام صدراعظم را پیشنهاد کرده است.
در خبرنامه آمده بود: "رئيس جمهور ولادیمیر پوتین با میخائیل میشوستین دیدار کاری داشت و به وی پیشنهاد کرد تا مقام صدراعظم را به عهده بگیرد. پس از رضایت، وی کاندیداتوری میشوستین را جهت بررسی به پارلمان فرستاد".
قبل از این گزارش شده بود که دیمیتری مدودوف، صدراعظم روسیه پس از پیام، رئیس‌جمهور به مجلس فدرال از استعفای کامل دولت خبر داد. مدودوف ساعتی پس از سخنرانی ولادیمیر پوتین مبنی بر لزوم تغییرات در روسیه استعفا کامل دولت را به پوتین تقدیم کرد. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه از اعضای دولت بخاطر همکاری مشترک «گرچه همه چیز به نتیجه نرسیده است»، تشکری کرد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала