ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید
Agencia de noticias Sputnik - اسپوتنیک افغانستان
چندرسانه ای
چندرسانه ای - گزارش تصویری، کاریکاتور و داده نمای در موضوعات مختلف را در بخش چندرسانه ای خبرگزاری اسپوتنیک مولتی میدیا ببینید

اشرف غنی: مجلس نمایندگان با در نظرداشت منافع ملی بودجه سال مالی 1399 را تصویب کرد

© Photo / ارگاشرف غنی: مجلس نمایندگان با در نظرداشت منافع ملی بودجه سال مالی 1399 را تصویب کرد
اشرف غنی: مجلس نمایندگان با در نظرداشت منافع ملی بودجه سال مالی 1399 را تصویب کرد - اسپوتنیک افغانستان
رییس جمهور افغانستان می گوید که اعضای مجلس نمایندگان با در نظرداشت منافع ملی کشور، بودجه ملی سال مالی 1399 را به موقع تصویب کرد و این کار برای تطبیق پلان ها و برنامه های اساسی دولت، ارزنده است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه ها، ارگ ریاست جمهوری گفته است که اشرف غنی این اظهارات را امروز دوشنبه (7دلو) در دیدار با میر رحمان رحمانی، رییس مجلس نمایندگان بیان کرده است.

غنی در این دیدار بر افزایش هماهنگی میان سه قوه تاکید کرده، افزوده است که سلسله نشست ها با کمیسیون های مجلس نمایندگان و مجلس سنا ادامه خواهد یافت و سطح هماهنگی میان قوه اجرایی و قوه مقننه بیش از پیش تقویت خواهد شد.

میر رحمان رحمانی نیز در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از جلسات، اجرات، تصویب بودجه و فرامینی که در چهار و نیم ماه گذشته در مجلس انجام شده، به رئیس جمهور غنی، از اقدامات و تلاش های رئیس جمهور به خاطر افزایش هماهنگی میان قوه اجرایی و قوه مقننه قدردانی کرده است.

رییس جمهور غنی در حالی تصویب بودجه را با در نظرداشت منافع ملی می گوید که مردم غور مدت 6 روز می شود که به دلیل عدم اختصاص بودجه کافی انکشافی در این ولایت، دست به اعتراض زده و دروازه ادارات دولتی در این ولایت را مسدود کرده اند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала