ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

حزب‌الله به دولت لبنان در نبرد با ویروس کرونا کمک می‌کند

© Flickr / upyernozحزب‌الله به دولت لبنان در نبرد با ویروس کرونا کمک می‌کند
حزب‌الله به دولت لبنان در نبرد با ویروس کرونا کمک می‌کند - اسپوتنیک افغانستان
جنبش حزب‌الله لبنان اعلام کرده است که برای ازبین بردن ویروس همه‌گیر کرونا 24 هزار تن داکتر را آمده کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، سید هاشم صفی‌الدین، رئیس شورای اجرایی حزب‌الله طی مصاحبه‌ای با شبکه «المنار» لبنان درباره طرح حزب‌الله برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در این کشور اعلام کرد که آماده کمک به دولت و وزارت صحت کشور برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا است.

کرونا ویروس به لبنان رسید - اسپوتنیک افغانستان
کرونا ویروس به لبنان رسید

رئیس شورای اجرایی حزب‌الله تصریح کرد که این طرح شامل 1500 داکتر، 3000 خدمه و امدادگر٬ 5000 کادر خدماتی بهداشتی و 15000 کادر خدماتی میدانی است که به طور کلی 24 هزار و 500 نفر از نیروهای پزشکی و بهداشتی در این طرح به کار گرفته می‌شوند و ما اکنون در مرحله مقاومت اجتماعی در برابر ویروس کرونا هستیم.
سید صفی‌الدین افزود که همچنین در طرح حزب‌الله برای مقابله با کرونا٬ مکان‌های برای قرنطینه در نظر گرفته شده و اقدام به تجهیز آنها کرده‌ایم و همچنین با برخی بیمارستان‌ها نیز در این زمینه همکاری داریم.
رئیس شورای اجرایی حزب‌الله خاطرنشان کرد که اقدام به اجاره بیمارستان‌های خصوصی و تجهیز آنها کرده‌ایم تا هنگام نیاز از آنها استفاده کنیم.
سید صفی‌الدین ادامه داد که در کنار این طرح٬ حزب‌الله یک طرح اجتماعی برای کمک به خانواده‌های نیازمند نیز در نظر گرفته که مواد غذایی و ضد عفونی‌کننده در اختیار آنها قرار می‌دهد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала