ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

قربانیان ویروس کرونا در امریکا بیشتر از چین شد

© REUTERS / Steve Marcusقربانیان ویروسکرونا در امریکا بیشتر از چین شد
قربانیان ویروسکرونا در امریکا بیشتر از چین شد - اسپوتنیک افغانستان
شمار قربانیان ویروس کرونا در امریکا به 3 هزار و 400 نفر رسید.
کرونا؛ کمک 15 میلیون دالری امریکا به افغانستان - اسپوتنیک افغانستان
کرونا؛ کمک 15 میلیون دالری امریکا به افغانستان

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، آمار قربانیان ویروس کرونا در امریکا که طی روز، چند بار به روز رسانی می‌شود،‌ بر اساس آخرین آمار به 3 هزار و 400 نفر رسیده است.

همچنین مبتلایان به ویروس کرونا در امریکا به سرعت در حال افزایش بوده و بر اساس آخرین آمار دست کم 174 هزار و 684 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

ایالت نیویورک وخیم‌ترین شرایط را در امریکا در اختیار دارد. بر اساس گفته «آندرو کوومو» فرماندار ایالت نیویورک، تا کنون تست ابتلا به کرونای 75 هزار و 795 نفر در این ایالت مثبت بوده و 10 هزار و 929 نفر در درمانگاه های ایالت نیویورک بستری شده‌اند که حال 2 هزار و 710 نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

با افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهر نیویورک، مقامات این شهر از آغاز فعالیت درمانگاه صحرایی که در پارک مرکزی این شهر دایر شده خبر دادند.

این درمانگاه صحرایی 68 تخت داشته و 10 تخت آن مجهز به تجهیزات مراقبت‌های ویژه است. همچنین 60 تا 70 پرسنل پزشکی می توانند در این تاسیسات موقت کار کنند.

مقامات شهر نیویورک دستور داده‌اند، که همه کارهای تجاری غیرضروری تعطیل شده و هرگونه تجمع مردم در هر اندازه‌ای را ممنوع اعلام کرده‌ و به همه ساکنان دستور داده‌ تا دست کم دو متر از یکدیگر فاصله داشته باشند. کسانی که قوانین فاصله اجتماعی در این شهر را رعایت نکنند ممکن است تا 500 دالر جریمه شوند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала