داعش ویروس کرونا را "سربازان خدا" نامید + عکس

© AFP 2022 / Noorullah ShirzadaБоевики ИГ (террористическая организация, запрещена в РФ) и движения "Талибан" в полицейском отделении в Афганистане
Боевики ИГ (террористическая организация, запрещена в РФ) и движения Талибан в полицейском отделении в Афганистане - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
داعش پوسترهایی را منتشر کرده که در آنها کشور های غربی را تهدید به حمله نموده و ویروس کرونا را" سربازان خدا" نامیده است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از نشریه انگلیس The Sun چنین اعلامیه‌ها در نسخه منتشره پوسترها توسط سرویس تبلیغاتی تروریستی داعش موجود است.

در پوستر تبلیغاتی داعش، فراخوان برای شرکت کنندگان "جنگ مقدس" به نشر رسیده - از آنها خواسته شده تا به به دشمنان هنگامی که آنها حد اقل انتظار را دارند، حمله کنند. درپس زمینه این پوستر های تبلیغاتی داعش، از عکس های لندن انگلستان و شیکاگوی آمریکایی استفاده شده است.

این نخستین باری نیست که تروریست های داعش در نشریات خود به موضوع بیماری کرونا پرداخته اند:  در 24 مارچ این گروه، بروز کرونا ویروس در چین و ایران را قصاص الهی  و پاسخ خداوند به غیر معتقدان دانست و از خداوند خواستتا عذاب کرونا ویروس را افزایش دهد.

در آخرین بیانیه خود گروه تروریستی داعش از عناصر خود خواست که برای حفظ جان خود به  کشور های اروپا که در آن ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است سفر نکنند.

داعش  از عناصر خود خواست که از «سرزمین وبا»دور شوند تا خطر در معرض قرار گرفتن شان به بیماری کشنده که آن را «طاعون» توصیف کرد، کاهش دهند.

داعش همچنین از عناصر خود خواست که دست های خود را بشویند و در زمان عطسه کردن جلوی دهان های خود را بگیرند.

گروه تروریستی داعش ویروس کرونا را «عذاب الهی» به شمار آورد که آن را «برای کسی که می خواهد فرستاده» است.

 براساس آخرین آمار منتشر شده، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به یک میلیون و  431 هزار و 706 نفر رسیده است. براساس این آمار،  82 هزار و 80 نفر در جهان بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند و 302 هزار و 150 نفر نیز بهبود یافته‌اند.

شیوع ویروس کرونا از اواخر ماه دسامبر سال 2019 در شهر «ووهان» چین آغاز شد و در حال حاضر به تمامی کشورها و مناطق مختلف در جهان سرایت پیدا کرده است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала