Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

رسمی: هیئت مدیره بارسا دچار تحولات گسترده شد

© REUTERS / Albert GeaПрезидент "Барселоны" Хосеп Мария Бартомеу
Президент Барселоны Хосеп Мария Бартомеу - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
شش نفر از اعضای هیئت مدیره باشگاه بارسلونا به دلیل عدم رضایت از بارتومئو از سِمَت خود استعفا دادند.

به گزارش اسپوتنیک، امیلی روساند، نایب‌رئیس باشگاه، انریکه تومباس، سیلوی الیاس، ماریا تیشیدور، یوسپ پونت و یوردی کلاسامیگلیا شش عضو هیات مدیره هستند که استعفای خود را تقدیم رئیس باشگاه کرده‌اند.

 استعفای این شش عضو هیات مدیره با ارسال نامه‌ای بسیار تند برای بارتومئو انجام شده است. این شش نفر در نامه خود خواستار آن شده‌اند که هر چه سریعتر درباره مدیریت باشگاه تصمیم‌گیری شده و اعضای باشگاه برای اطمینان از اینکه بارسلونا می‌تواند از بحران ناشی از ویروس کرونا سربلند بیرون بیاید، باید مدیریت باشگاه‌شان را بازنگری کنند.

در نامه استعفای این شش نفر که توسط وانگاردیا منتشر شده چنین آمده:" ما مدیران باشگاه بارسلونا که این نامه را امضا کرده‌ایم به این وسیله اعلام می‌کنیم که تصمیم‌مان درباره استعفای خود از پست‌هایمان در هیات مدیره باشگاه بارسلونا را به اطلاع رئیس باشگاه بارتومئو رسانده‌ایم. ما به این دلیل به این نقطه رسیدیم که همه تلاش‌هایمان برای اصلاح روندها و روش‌های مدیریتی باشگاه در مواجهه با چالش‌های آتی، به خصوص مواجهه با چالش‌های پس از بحران کرونا، ناکام ماند".

 مدیران مستعفی بارسلونا در ادامه نامه خود نوشتند:" همچنین باید ناراحتی خود را از اتفاق ناخوشایندی که در شبکه‌های اجتماعی به بارساگیت مشهور شده و ما از طریق رسانه‌ها از آن اطلاع پیدا کردیم را به اطلاع هواداران و اعضای باشگاه برسانیم. به عنوان آخرین خدمت به باشگاه توصیه می‌کنیم که در سریعترین زمانی که ممکن است، انتخابات ریاست باشگاه انجام شود تا مدیریتی که قادر است در مواجهه با چالش‌های مهم آینده نزدیک باشگاه را به بهترین شکل اداره کند، سکان را بدست بگیرد".

 در روزهای اخیر خبرهایی منتشر شد که حاکی از آن بود که بارتومئو قصد دارد در هیات مدیره باشگاه  تغییراتی اساسی بوجود بیاورد و از چندین نفر از اعضای هیات مدیره که با او موافق نیستند خواسته که استعفا بدهند. روساند، نایب‌رئیس باشگاه که از او به عنوان جایگزین احتمالی بارتومئو نام برده می‌شد از جمله اشخاصی بود که نامش به عنوان یکی از کسانی که بارتومئو خواهان استعفای آنها شده مطرح شده بود.

این در حالیست که نشریه موندو دیپورتیوو چاپ بارسلونا مدعی شده که رئیس باشگاه بارسلونا بارتومئو دو مدیر جدید را جایگزین شش مدیر مستعفی خواهد کرد.

اگرچه در ابتدا، جوزپ ماریا بارتومئو قصد جبران استعفایی‌ها را که خود وی به معاونان خود، امیلی روسو و انریکه تومباس پیشنهاد داده بود، در هیئت مدیره اضافه نکرده است، این واقعیت است که شش مدیر در نهایت استعفا خود را ارائه دادند. باعث می شود رئیس بارسلونا ترکیب دو چهره جدید را در هیئت مدیره در نظر بگیرد.

بارتومئو فکر می‌کرد که چهار مدیر استعفا دهند در حالی‌که سرانجام شش نفر استعفای خود را اعلام کردند. در حال حاضر 13 مدیر وجود دارد در حالی‌که باید حداقل 14 نفر حضور داشته باشند. احتمال وجود دارد که دو چهره‌ی جدید در هیئت مدیره آزولگرانا نیز معرفی شوند.

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала