تقریباً 3 میلیون نفر درگیر کرونا هستند

Telegram
تعداد مریضان کووید19- در جهان به 3 میلیون نزدیک می شود و تعداد تلفات جانی آن بیش از 205 هزار نفر اعلام گردیده است.

به گزارش اسپوتنیک تعداد مبتلایان به کرونا ویروس (COVID-19) در جهان به سه میلیون نفر نزدیک شده است.

طبق گزارشات منتشر شده، تعداد عمومی موارد ثبت شده رسمی آلوده به ویروس کووید19- در جهان فعلاً 2.975.393 نفر اعلام شده است.

سازمان صحت: کرونا ویروس برای مدت طولانی به جهان آمده است - اسپوتنیک افغانستان
سازمان صحت: کرونا ویروس برای مدت طولانی به جهان آمده است

تعداد قربانیان این مریضی همه گیر به تعداد 205 هزار و 388 مریض بوده است که تعداد کسانی که صحت یافتند به 867.546 نفر رسیده است.

بیشترین تعداد مردگان در ایالات متحده ثبت شده است، از 964.904 آلوده به مرض همه گیر، 54766 نفر قربانی شدند.

طبق پیش بینی آژانس بلومبرگ، اقتصاد ایتالیا و اسپانیا که به بزرگترین مراکز گسترش این ویروس در اروپا تبدیل شده اند، بیشترین فروپاشی اقتصادی را متحمل می شوند. تولید ناخالص داخلی این کشورها در سال 2020 به ترتیب 7.3 و 5.7 درصد کاهش می یابد. اقتصاد بریتانیا 5 درصد تولید ناخالص داخلی را در طی سال جاری از دست می دهد، آلمان - 4.7 درصد، فرانسه - همچنین 4.7 درصد با کاهش تولید ناخالص داخلی رو به رو خواهند شد. این آژانس همچنین به گزارش صندوق بین المللی پول استناد می کند، که بر اساس آن، تولید ناخالص داخلی کشورهای اروپایی به دلیل انزوا و بسته شدن مرزها، در سال 2020 به میزان 7.5 درصد کاهش می یابد. طبق گزارش صندوق بین المللی پول، ایتالیا و اسپانیا نیز بیشترین آسیب را خواهند دید (به ترتیب منهای 9.1 درصد و منهای 8 درصد). پیش بینی می شود تولید ناخالص داخلی فرانسه 7.2 درصد، آلمان با 7 درصد در طی سال جاری کاهش می یابد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала