کمپاین «روبان سنت جورج» به مناسبت 75مین سالگرد پیروزی بر فاشیسم آغاز شد

© Sputnik / Said Tzarnaev /  مراجعه به بانک تصاویر کمپاین «روبان سنت جورج» به مناسبت 75مین سالگرد پیروزی بر فاشیسم آغاز شد
کمپاین «روبان سنت جورج» به مناسبت 75مین سالگرد پیروزی بر فاشیسم آغاز شد - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
امسال از 4 تا 9 ماه مه به صورت این کمپاین به صورت آنلاین و آفلاین توسط شرکت کنندگان در انجمن عمومی داوطلبان پیروزی برگزار می شود.

به گزارش اسپوتنیک، کمپاین "روبان سنت جورج" 15 سال است که توسط خبرنگاران اجرا می‌شود، در سال جاری سر از 4 تا 9 ماه مه به صورت آنلاین و آفلاین توسط شرکت کنندگان در انجمن عمومی داوطلبان پیروزی برگزار می‌شود.
شماری از خبرنگاران که در این کارزار شرکت کرده اند می‌گویند: "«روبان سنت جورج» نشانی است که همه را متحد می‌سازد. اما آماده سازی این کارزار در شرایط کنونی بسیار دشوار است. ما در خانه می مانیم، می دانیم که این مهم است، اما سخت است که در شرایط کنونی «روبان سنت جورج» را به لباس خود بچسبانیم و بیرون برویم تا چهره ها و لبخندهای کسانی را ببینیم که از این روز مانند ما تجلیل به عمل می‌آورند. اما این رسم پابرجا می‌ماند."
گفته می‌شود شهروندان کهن‌سال مسکو مجموعه «سی‌دی‌هایی» را با ضبط صدا از آهنگهای سالهای جنگ و رمان های والنتین کاتاف و یوری بوندارف دریافت خواهند کرد، که بطور خاص برای 75 سالگرد پیروزی ایجاد شده است. علاوه بر این، در شهرها، این نوارها در فروشگاه‌های مواد غذایی و تانک‌های تیل که مجاز به بازدید در هنگام قرنطین هستند، توزیع می شود.
از سویی هم آژانس خبری «روسیه امروز» از خوانندگان و شرکای خود برای پیوستن به این اقدام با افزودن «روبان سنت جورج» در شبکه‌های اجتماعی و آرم‌های شرکت خود دعوت می کند.
یادآوری می‌کنیم که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه رسم و گذشت روز پیروزی بر فاشیزم را به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور به تعویق انداخت.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала