ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

بزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا به دلیل کرونا ورشکسته شد

© AP Photo / Fredrik Von Erichsenبزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا به دلیل کرونا ورشکسته شد
بزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا به دلیل کرونا ورشکسته شد - اسپوتنیک افغانستان
بزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا آماده اعلام ورشکستگی شد

 گزارش اسپوتنیک به نقل از فوکوس، لوفت هانزا بزرگترین شرکت هواپیمایی اروپا آماده اعلام ورشکستگی شد. چنین تصمیمی مورد بحث قرار گرفته و نگرانی در رهبری آلمان ایجاد کرده است. بنابراین، این شرکت می خواهد توانایی خارج کردن دارایی خود را حفظ کرده و به کار خود ادامه دهد.

بحران کرونا؛ شروع پروازهای بین المللی در پاکستان - اسپوتنیک افغانستان
بحران کرونا؛ شروع پروازهای بین المللی در پاکستان

براساس تخمین های لوفت هانزا، با تعلیق حمل و نقل هوایی به دلیل همه گیر شدن کرونا ویروس، تبعات این تعطیلی باعث از دست رفتن حدوداً یک میلیون یورو در هر ساعت می گردد. بنابراین، ذخایر 4 میلیارد یورویی این کمپانی تا پاییز از بین خواهد رفت. انتقال به کمپانی به بخش دولتی ممکن است در سال 2021 اتفاق بیفتد.

لوفت هانزا معتقد است، شروع روند ورشکستگی می تواند سود بیشتری از کمک های دولتی داشته باشد. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، مقامات آلمانی می خواهند 20 درصد از سهام شرکت هواپیمایی را خریداری کنند، در این شرایط بسته حمایتی 9 میلیارد یورویی اختصاص به شرکت می یابد. تخمین زده می شود که سهام با قیمت اسمی 2.56 یورو، به ارزش حدود 300 میلیون یورو خریداری شود. طرفین هنوز به توافق نهایی نرسیده اند.

کمیسیون اروپا همچنین خواستار آن شد كه لوفت هانزا در فرودگاه های مونیخ و فرانكفورت شکافات اصلی را كنار بگذارد، این شركت هنوز این شرط را برآورده نکرده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала