ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

گشت زنی هواپیمای امریکایی در پیرامون پایگاه های روسیه در سوریه

CC BY-SA 2.0 / aceebee / Boeing P-8A Poseidonگشت زنی هواپیمای امریکایی در پیرامون پایگاه های روسیه در سوریه
گشت زنی هواپیمای امریکایی در پیرامون پایگاه های روسیه در سوریه - اسپوتنیک افغانستان
هواپیمای نیروی دریایی ایالات متحده امریکا مانور شناسایی جدیدی را در نزدیکی پایگاه های روسیه در سوریه انجام داد.
از بین‌بردن پهپاد در حال نزدیک‌شدن به پایگاه روسی حمیمیم در سوریه - اسپوتنیک افغانستان
از بین‌بردن پهپاد در حال نزدیک‌شدن به پایگاه روسی حمیمیم در سوریه

به گزارش اسپوتنیک، روز یکشنبه هواپیمای گشتی پوزیدون نیروی دریایی ایالات متحده امریکا پرواز دیگری را برای شناسایی طولانی در نزدیکی سواحل سوریه انجام داد و پایگاه هوایی روسیه حمیمیم و پایگاه نیروی دریایی روسیه در بندر طارطوس را رصد کرد.

بر پایه منابع اطلاعات هوایی غربی، یک هواپیمای شناسایی نیروی دریایی امریکایی، که از پایگاه هوایی سیگونلا در جزیره سیسیل ایتالیا به پرواز درآمد، نزدیک به یک ساعت و نیم در نزدیکی سوریه در حال گشت زنی بود.

در منطقه پایگاه های روسی حمیمیم و طارطوس، این هواپیما از فاصله 40-50 کیلومتری به ساحل سوریه نزدیک شد. این پرواز در ارتفاع 6 هزار متری بالاتر از آبهای بین المللی دریای مدیترانه انجام شد. پروازهای مشابهی طی دو هفته گذشته شش بار از جمله در تاریخ 3، 25، 26، 27، 28 و 30 ماه مه ثبت شده است.

گزارش شده است، که در تاریخ 26 ماه می، دو جنگنده روسی برای رهگیری هواپیمای شناسایی نیروی دریایی امریکایی از پایگاه هوایی حمیمیم هنگام ورود پوزیدون به پایگاههای روسی پرواز کردند. فرماندهی ناوگان عملیاتی ششم نیروی دریایی آمریکا این رهگیری را ناامن خواند.

ناوگان عملیاتی امریکا اعلام کرد: یكی دیگر از تعقیب نا امن روسیه از هواپیمای نیروی دریایی پوزیدون در فضای بین المللی بر فراز دریای مدیترانه صورت گرفت. ظاهراً این سومین مورد در دو ماه گذشته بوده است.

نیروی دریایی ایالات متحده سپس دو ویدیویی را منتشر کرد، که نشان می دهد چگونه جنگنده های روسی از نزدیک از هر دو طرف هواپیمای شناسایی نیروی دریایی امریکا را همراهی می کنند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала