حمله جدید ترامپ بالای تیک تاک

© Depositphotos.com / Josekubeحمله جدید ترامپ بالای تیک تاک
حمله جدید ترامپ بالای تیک تاک - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
ممکن است تیک‌تاک در فروشگاه های اپلیکیشن برای شهروندان امریکا از سوی ترامپ ممنوع اعلام شود.

به گزارش اسپوتنیک، یک دستور اجرایی که در اوایل اوت توسط ترامپ امضا شده است می‌تواند بزرگترین فروشگاه های جهان ، App Store و Google Play را تحت تأثیر بگذارد. این سند در مورد ممنوعیت همکاری شرکت ها و شهروندان امریکایی با شرکت مادر اپلیکیشن تیک تاک می باشد.

ترامپ تیک تاک در آمریکا را ممنوع می‌کند - اسپوتنیک افغانستان
ترامپ "تیک تاک" در امریکا را ممنوع می‌کند

با این وجود، دقیقاً منظور از همکاری مشخص نشده است. اکنون مشخص شد که قرار دادن تیک‌تاک در فروشگاه های فروش اپلیکیشن می تواند تحت تاثیر این فرمان قرار بگیرد. اما تا هنوز معلوم نیست که این ممنوعیت تنها بالای شهروندان امریکا است یا کشورها دیگر نیز گسترش خواهد یافت.
گفتنیست که ترامپ چندی پیش این برنامه را متهم به سانسور كردن مطالب كرد، كه خلاف دستورالعمل حزب كمونیست چین است. رئیس جمهور امریكا گفت: "ایالات متحده باید برای محافظت از امنیت ملی ما، در برابر صاحبان تیک‌تاک اقدامات تهاجمی انجام دهد".
6 آگوست، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا فرمان منع استفاده از «تیک تاک» را امضا کرد، این سند تا 45 روز آینده لازم الاجرا خواهد بود. اگر تا 15 ماه سپتامبر این برنامه توسط یک شرکت امریکایی خریداری نشود، ممکن است از سوی امریکا تحت ممنوعت کامل قرار گیرد. هر چند که شرکت مایکروسافت خواهان خرید این برنامه است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала