ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

روسیه از ترکیه خواست تا از خشونت در سوریه دست بکشند

© Sputnik / Ministry of Defence of the Russian Federation / ورود به گالری تصاویر روسیه از ترکیه خواست تا از خشونت در سوریه دست بکشند
 روسیه از ترکیه خواست تا از خشونت در سوریه دست بکشند - اسپوتنیک افغانستان
نظامیان روسیه از ترکیه می خواهد كه خشونت را در مناطقی كه تحت كنترل آن‌ها در سوریه است، متوقف كنند.

به گزارش اسپوتنیک، آدمیرال، اسکندر شربیتسکی، رئیس مرکز روسیه برای آشتی نیروهای متخاصم در سوریه، روز جمعه در جمع خبرنگاران گفت: ارتش روسیه از ترکیه می خواهد كه خشونت در مناطق تحت کنترل خود در سوریه را متوقف كند.

حمله راکتی به پایگاه امریکا در سوریه  - اسپوتنیک افغانستان
حمله راکتی به پایگاه امریکا در سوریه

وی افزود: ما از ترکیه می خواهیم تا تدابیر لازم را برای اطمینان از نظم در سرزمین هایی که نیروهای مسلح ترکیه حضور دارند، اتخاذ كرده و اقدامات نیروهای مسلح تحت كنترل خود را متوقف نماید.

رئیس مرکز روسیه برای آشتی نیروهای متخاصم در سوریه اشاره کرد که مردم سوریه از خشونت نیروهای مسلح طرفدار ترکیه مستقر در منطقه عملیات "سرچشمه صلح" به ارتش روسیه شکایت می کنند.

شربیتسکی افزود: به مرکز آشتی احزاب متخاصم و مقامات سوریه شکایاتی از سوی مردم نواحی شمال شرقی سوریه در خصوص خودسر بودن تشکل های مسلح طرفدار ترکیه مستقر در منطقه عملیاتی نیروهای مسلح ترکیه "سرچشمه صلح" می رسد.

به گفته وی، سوریه بارها موارد خشونت آمیز شبه نظامیان علیه غیر نظامیان در سرزمین های اشغالی را به ثبت رسانده است. شچربیتسکی تأکید کرد که درگیری های زیادی بین گروه های مختلف شبه نظامی وجود دارد که منجر به کشته شدن غیر نظامیان می شود. چنین اقدامات غیرقانونی منجر به یک بحران گسترده اقتصادی-اجتماعی و به خطر افتادن جان و سلامتی هزاران غیرنظامی سوری می شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала