ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل

آیا روسیه، چین و ایران تلاش برای دست نیافتن امریکا به واکسین ضد کووید-19 دارند؟

© Sputnik / Gamaleya Research Institute of Epidemiology and Microbiology / ورود به گالری تصاویرآیا روسیه، چین و ایران تلاش برای دست نیافتن امریکا به واکسین ضد کووید-19 دارند؟
آیا روسیه، چین و ایران تلاش برای دست نیافتن امریکا به واکسین ضد کووید-19 دارند؟ - اسپوتنیک افغانستان
مدیر مرکز ملی ضد جاسوسی و امنیتی امریکا می گوید، که روسیه، چین و ایران دوست دارند امریکا به واکسین ضد کووید-19 دست رسی پیدا نکند. 
ولادیمیر پوتین چه زمانی واکسین ضد کرونا می زند؟ - اسپوتنیک افغانستان
ولادیمیر پوتین چه زمانی واکسین ضد کرونا می زند؟

به گزارش اسپوتنیک، ویلیام اوانینا مدیر مرکز ملی ضد جاسوسی و امنیتی ایالات متحده (NCSC)، در مصاحبه با تلویزیون هرست گفت: روسیه، چین و ایران دوست دارند تا امریکا واکسین ضد کرونا ساخته نتواند. 

اوانینا گفت: "به محض انجام این كار (ساخت واكسین)، آنها مطمئناً مانع بکارگیری از آن می شوند. البته چین، روسیه و ایران سه بازیكنی هستند كه سعی می كنند از ساختن واكسین ما جلوگیری كنند".
وی گفت، که آژانس های اطلاعاتی خارجی همچنین در تلاشند تا واکسین امریکایی را بدزدند و از تولید آن جلوگیری کنند.
ایوانینا ابراز عقیده کرد، که آلودگی دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا به COVID-19 فرصتی دیگر برای افزایش اختلافات در جامعه امریکا به دشمنان ایالات متحده می دهد.
وی گفت: "مثبت شدن آزمایش رئیس جمهور این فرصت را به آنها می دهد تا دوباره پیام های هر دو طرف را گسترش، تشدید و تقویت كنند. مطمئناً خواهیم دید كه مخالفان از این امر برای ایجاد سردرگمی بیشتر در چرخه خبر استفاده می كنند".
مدیر مرکز ضدجاسوسی ملی ایالات متحده افزود: "و ما واقعاً انتظار داریم که همچنان شاهد اقدامات تهاجمی تر مخالفان خود علیه رئیس جمهور در ارتباط با وضعیت COVID-19 باشیم. بنابراین این مسئله برای ما در سطح امنیت ملی است".
به گفته اوانینا: "ارائه اطلاعات صحیح به مردم امریکا برای جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست توسط دشمنان خارجی امری حیاتی است".

یادآوری می کنیم، که تا اکنون تنها روسیه توانسته است تا واکسین ضد ویروس کرونا بسازد. 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала