ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل

دیدار اشرف غنی با شش تن از اشتراک کنندگان ممتاز کانکور امسال

© facebook Official Page for the President of The Islamic Republic of Afghanistan.دیدار اشرف غنی با شش تن از اشتراک کنندگان ممتاز کانکور امسال
دیدار اشرف غنی با شش تن از اشتراک کنندگان ممتاز کانکور امسال - اسپوتنیک افغانستان
رئیس جمهور افغانستان امروز با شش تن از اشتراک کنندگان ممتاز کانکور امسال دیدار نمود.

ارج گذاری از نخبگان امتحان کانکور 1399 توسط رهبری وزارت تحصیلات عالی افغانستان  - اسپوتنیک افغانستان
ارج گذاری از نخبگان امتحان کانکور 1399 توسط رهبری وزارت تحصیلات عالی افغانستان 
به گزارش اسپوتنیک، ارگ ریاست جمهوری افغانستان امروز نوشت: محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان عصر امروز با شمسیه علی زاده اول نمرۀ عمومی و پنج تن از اشتراک کنندگان ممتاز دیگر کانکور امسال که به ترتیب نمرات بلند را گرفته بودند، دیدار کرد. در این دیدار که در ارگ انجام شد، رئیس جمهور گفت، که من به نمایندگی از حکومت برای شما این موفقیت بزرگ را تبریک می گویم. شما آیندۀ افغانستان هستید و امیداورم به حدی به ترقی و پیشرفت برسید که رئیس جمهور افغانستان شوید.
در ادامه این خبرنامه آمده است، که رئیس جمهور از زحمات آنان و اینکه والدین شان آنان را مورد تربیت قرار داده اند، تشکر کرده، گفت که آرزو دارم ثروت و داشته های افغانستان را با دستان پرتوان تان مدیریت کنید.
ارگ ریاست جمهوری افغانستان افزوده است، که رئیس جمهور غنی خطاب به آنان گفت، که من ثمرۀ جمهوریت را در شما می بینم و شمسیه علی زاده اول نمرۀ عمومی مثال و الگو برای دختران افغانستانی می باشد.
ارگ افزوده است، که رئیس جمهور کشور در اخیر سخنانش گفت، که ادارۀ کانکور به یک ادارۀ شفاف و مورد اعتماد مردم مبدل شده و زمینۀ تحصیلات عالی را به جوانان ما فراهم کرده است.
در پایان این خبرنامه آمده است، که در مقابل شمسیه علی زاده اول نمرۀ عمومی کانکور امسال به نمایندگی از دیگران، از تشویق رئیس جمهور و اینکه به نظام تحصیلی و تعلیمی افغانستان توجه ویژه دارد، ابراز امتنان کرد. در اخیر این دیدار رئیس جمهور غنی، مبلغ یکصد هزار افغانی را به هر یک آنان به عنوان تحفه، اهدا نمود.

یادآوری می کنیم، که در آزمون کانکور امسال، 66095 تن به تحصیلات عالی دولتی افغانستان کامیاب شدند، که از این میان 22220 شان دختران استند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала