اعلامیه مطبوعاتی وزارت داخله در پیوند به شهادت سیاوش: جنایت تروریستان بی‌پاسخ نمی‌ماند

© facebook Ministry of Interior Affairs, Afghanistanاعلامیه مطبوعاتی وزارت داخله در پیوند به شهادت سیاوش: جنایت تروریستان بی‌پاسخ نمی‌ماند
اعلامیه مطبوعاتی وزارت داخله در پیوند به شهادت سیاوش: جنایت تروریستان بی‌پاسخ نمی‌ماند - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
وزارت امور داخله افغانستان با نشر اعلامیه ای مطبوعاتی از بی پاسخ نماندن انفجار امروز خبر داد. 

اعلامیه مطبوعاتی ارگ در پیوند به شهادت یما سیاوش - اسپوتنیک افغانستان
اعلامیه مطبوعاتی ارگ در پیوند به شهادت یما سیاوش
به گزارش اسپوتنیک، وزارت امور داخله افغانستان امروز شنبه 17 عقرب 1399 در پیوند به انفجار امروز کابل نوشت: با تاسف در انفجار ماین مقناطیسی بر موتر حامل یما سیاوش خبرنگار و کارمند دافغانستان بانک، وی و دو تن از همکارانش به شهادت رسیدند.
در ادامه خبرنامه این وزارت آمده است، که این یک جنایت و عمل نابخشودنی است که قطعاً بی‌پاسخ نمی‌ماند. نیروهای امنیتی و کشفی در هفته‌های اخیر شماری از اعضای شبکه‌های ماین‌گذار را بازداشت کردند و تلاش برای دستگیری یا سرکوب این تروریستان ادامه دارد.
این وزارت همچنین نوشته است، که تروریستان هر روز توسط نیروهای قهرمان امنیتی و دفاعی به هلاکت می‌رسند. طالبان باید بدانند که حمله به جان مردم، حمله به دانش و قلم هیچ توجیه ندارد و شکست و ناکامی مطلق این گروه را نشان می‌دهد.
در پایان این خبرنامه آمده است، که ضمن ابراز تسلیت به خانواده‌های قربانیان رویداد تروریستی امروز کابل به ویژه خانواده شهید یما سیاووش، اطمینان می‌دهیم که این جنایت بی‌پاسخ نمی‌ماند.

یادآوری می کنیم، که نزدیکای ساعت 7:45 دقیقه صبح امروز شنبه (17 عقرب) انفجاری در ساحه مکرویان در مربوطات ناحیه نهم شهر کابل رخ داد، که در آن یک گوینده پیشین شبکه طلوع با دو تن دیگر شهید شدند. 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала