ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

محدود شدن ترافیک هوایی بیش از 20 کشور به دلیل جهش کووید-19

© AP Photo / Steve Parsons محدود شدن ترافیک هوایی بیش از 20 کشور به دلیل جهش کووید-19
 محدود شدن ترافیک هوایی بیش از 20 کشور به دلیل جهش کووید-19   - اسپوتنیک افغانستان
بیش از 20 کشور در سراسر جهان ارتباطات حمل و نقل با انگلیس را پس از جهش جدید ویروس کرونا متوقف کرده اند.

 به گزارش اسپوتنیک به نقل از اسکای نیوز، بیش از 20 کشور در سراسر جهان به دلیل جهش جدید ویروس کرونا، ارتباطات حمل و نقل هوایی خود را با انگلیس متوقف کرده اند.

محدودیتهای ورود به انگلیس عمدتاً توسط کشورهای اروپایی اعمال شده است. مقامات اتریش، بلژیک، بلغارستان، آلمان، دانمارک، ایرلند، ایتالیا، هلند، فنلاند، فرانسه و جمهوری چک تصمیم گرفته اند پروازهای خود را با انگلیس به طور موقت متوقف کنند. پرتغال فقط به شهروندان خود اجازه ورود به کشور از انگلستان را داد. سوئد قصد دارد رسماً به لیست کشورهایی که ورود به انگلیس را در 21 دسامبر ممنوع کرده اند، اضافه شود. اسپانیا همچنین قصد دارد درصورتی که اقدامات مشابه در سطح کل اتحادیه اروپا انجام نشود، پروازها را به حالت تعلیق درآورد.

 هشدار متخصص چینی درباره روش جدید انتشار کووید-19  - اسپوتنیک افغانستان
هشدار متخصص چینی درباره روش جدید انتشار کووید-19

اقدامات مشابهی در سایر نقاط جهان نیز انجام شده است. کانادا پروازهای خود به انگلیس را به مدت 72 ساعت متوقف کرده است. اسرائیل ورود به کشور از انگلیس را برای همه به جز شهروندان خود ممنوع کرده است. ترکیه پروازهای خود را با انگلیس، دانمارک، هلند و آفریقای جنوبی متوقف کرده است، جایی که جهش جدید ویروس کرونا نیز پیدا شده است. مقامات کلمبیا، سالوادور، چیلی، آرژانتین و مراکش نیز پروازها به انگلیس را قطع کرده اند. عربستان سعودی مرزهای خود را به طور کامل بست و پروازها را به مدت یک هفته متوقف کرد.

انتظار می رود جلسه اضطراری اتحادیه اروپا در 21 دسامبر برگزار شود که در آن در مورد محدودیت های ارتباطات حمل و نقل با انگلیس در سطح 27 کشور عضو بحث و گفتگو خواهد شد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала