ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اسنودن صاحب یک پسر شد 

افسر پیشین اطلاعاتی امریکا در روسیه صاحب یک پسر شد. 
قصد ادوارد اسنودن برای دریافت تابعیت روسیه  - اسپوتنیک افغانستان
قصد ادوارد اسنودن برای دریافت تابعیت روسیه

به گزارش اسپوتنیک، اناتولی کوچرنا وکیل دادگستری گفت، که ادوارد اسنودن افسر پیشین اطلاعاتی امریکا در روسیه صاحب یک پسر شد. 

وكیل مدافع اسنودن گفت: "پسر به دنیا آمد و نوزاد و مادرش سالم و تندرست هستند. تنها می توان برای ادوارد و همسرش خوشحال بود، آنها خوشحال هستند".

او اشاره ای به نام پسر اسنودن نکرد. 

یادآوری می کنیم، که اسنودن در جون 2013 اطلاعات طبقه‌بندی شده‌ای از شیوه‌های جاسوسی و تعقیب شهروندان توسط نیروهای اطلاعاتی امریکا را به نشریات گاردین، نیویورک تایمز و واشنگتن پست ارائه داد. وی همچنین جزئیات شنود مکالمات تیلیفونی رهبران جهان را فاش کرد.

پس از افشای این اسرار، اسنودن به هنگ‌کنگ رفت و سپس به مسکو سفر کرد و در آنجا پناهنده شد، جایی که مدتی در منطقه ترانزیت میدان هوایی شرمتیوا بود. پس از امتناع شماری از کشورهای دیگر، روسیه به اسنودن برای مدت یک سال پناهندگی موقت داد به این شرط که فعالیت های خود را علیه ایالات متحده متوقف کند.
در اگوست 2014 ، اسنودن اجازه اقامت سه ساله را دریافت کرد که به او اجازه می دهد نه تنها در روسیه ، بلکه همچنین به خارج از کشور سفر کند.به دنبال آن به اسنودن اجازه اقامت نامحدود در روسیه داده شد. اسنودن سپس در توئیتی نوشت تصمیم خود را برای تقاضای شهروندی دوجانبه ایالات متحده و روسیه گرفته است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала