ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل

متهم شدن سه میلیاردر آمریکایی به ایجاد ویروس کرونا

© Flickr / Penn State متهم شدن سه میلیاردر آمریکایی به ایجاد ویروس کرونا
  متهم شدن سه میلیاردر آمریکایی به ایجاد ویروس کرونا   - اسپوتنیک افغانستان
سه میلیاردر آمریکایی جورج سوروس، دیویسون راکفلر و بیل گیتس به دست داشتن در ایجاد بیماری همه گیر کووید-19 متهم شدند.

به گزارش اسپوتنیک به اشاره به ایستگاه رادیویی RPP، دادگاهی در پرو، 3 میلیاردر آمریکایی، جورج سوروس، دیویسون راکفلر و بیل گیتس را به دست داشتن در ایجاد بیماری همه گیر ویروس کرونا متهم کرد.

نخستین مورد ابتلای گوریل های نادر به ویروس کرونا - اسپوتنیک افغانستان
نخستین مورد ابتلای گوریل های نادر به ویروس کرونا

در دادگاه پرونده تجدیدنظر در رابطه با تمدید مدت بازداشت متهم به تجاوز بررسی می شد. قاضی دادگاه تجدیدنظر اعلام کرد که به دلیل شرایط مرتبط با پاندمی کرونا رسیدگی به پرونده به تأخیر افتاده است. علاوه بر آن، در حکم مربوطه آمده است که پاندمی ویروس کرونا گویا« توسط نخبگان جنایی که جهان را  کنترل می‌کنند، ایجاد شده است».با این حال، در حکم گفته می شود بیماری همه گیر ویروس کرونا "توسط نخبگان جنایتکار حاکم بر جهان ایجاد شده است.  

در رای دادگاه آمده است: "هیچ دولتی در جهان، هیچ شخص حقیقی و حقوقی نمی تواند ادعا کند که این همه گیری قابل پیش بینی است، به جز سازندگان آن از میان [مولفین] نظم جدید جهانی ، مانند بیل گیت، سوروس، راکفلر و غیره. ، که آن را مدیریت کرده و در حداکثر پنهان کاری به مدیریت آن ادامه می دهد".  

وكیل متهم قبلاً گفته است كه وی خواستار ابطال رای دادگاه و تجدیدنظر در این مورد خواهد شد و تأكید دارد كه این تصمیم به جای استدلال های مربوط به پرونده نه بلکه براساس اظهارات جانبدارانه گرفته شده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала