ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید
Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

سیاست دوگانه؛ باشگاه در تلاش جوان‌سازی، مربی به دنبال بازیکنان باتجربه

بر اساس گزارش نشریه اسپانیایی، سرمربی رئال مادرید به دنبال بازیکنان باتجربه است، اما باشگاه در تلاش جوان سازی.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه اسپانیایی «موندودپورتیوو» گزارش داده است که سیاست نقل و انتقالاتی رئال مادرید در حال حاضر دچار دوگانگی شدید شده چرا که نظر زیدان و مدیران رئال مادرید یکسان نیست.

رئال مادرید - اسپوتنیک افغانستان
انتظار 8 بازیکن رئال برای پیشنهاد تمدید قرارداد

واقع مربی فرانسوی رئال ترجیح می دهد که باشگاه به سراغ بازیکنان باتجربه تر برود و زمانی نیز به همین خاطر به جذب پوگبا از یونایتد اصرار ورزید در حالی که سیاست باشگاه همچون سالهای اخیر روی جذب بازیکنان جوان است.

این در حالیست که بازیکنانی همچون لوکا یوویچ تیم را ترک کرده اند اما مدیریت می‌داند تیم به اندازه کافی برای این فصل طولانی بازیکن دارد و می‌تواند برای تمام عناوین بجنگد. نبود این بازیکنان را کسانی پر خواهند که فرصت کمی برای بازی داشته اند.

زین الدین زیدان نیز با رییس باشگاه برای درخواست بازیکن صحبت نکرده است. سرمربی فرانسوی می خواهد از بازیکنانی که در اختیار دارد استفاده کند و افرادی همچون وینیسیوس، والورده و رودریگو نشان داده اند که توانمند هستند. مادرید فصل نقل و انتقالات را همچنان با آرامش سپری خواهد کرد و منتظر بازیکن جدیدی در سانتیاگو برنابئو نخواهد بود.

در تابستان و پایان فصل همه چیز تغییر می کند و درباره تقویت تیم بررسی کامل انجام می شود. در هر صورت رئال در زمینه سیاست نقل و انتقالاتی یک مشکل جدی دارد و باید دید که چه اتفاقاتی در پیش است.

در هر صورت رئال در زمینه سیاست نقل و انتقالاتی یک مشکل جدی دارد و باید دید که چه اتفاقاتی در پیش است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала