ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل
Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

رد پیش‌نهاد اغواگرانه‌ی عربستانی‌ها توسط کریستیانو

کریستیانو رونالدو فوق ستاره دنیای فوتبال پیش‌نهاد نجومی و جذاب سعودی‌ها را رد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، دنیای تبلیغات سعی می کند که از شهرت و محبوبیت ستارگان ورزش دنیا استفاده کند و از آنها به عنوان چهره های تبلیغاتی نهایت بهره را ببرد.

کریستیانو رونالدو پرطرفدارترین ورزشکار دنیا در شبکه های اجتماعی است و طبیعی است که خیلی از سازمان ها و شرکت های دنیا دوست داشته باشند که با او همکاری کنند.

در همین حال نشریه تلگراف گزارش داده است که ستاره پرتگالی پیشنهاد نجومی که از جانب دولت عربستان و از طریق مقامات سازمان گردشگری این کشور دریافت کرده را رد کرده است.

بر اساس این پیشنهاد، ستاره یوونتوس باید به بخشی از کمپین تبلیغاتی دولت عربستان می پیوست و این کشور را به عنوان یک مرکز تبلیغاتی جذاب به دنیا معرفی می کرد و در ازایش سالانه شش میلیون یورو دریافت می کرد.

​این کمپین از ماه فبروری آغاز می شود که قرار است که تبلیغات زیادی از کشورهای مختلف نظیر تلویزیون های پولی بریتانیا با شعار "به عربستان خوش آمدید" پخش شود.

به نظر می رسد که دولت عربستان این پروژه را در ادامه روند سالهای اخیر برای بهبود وجهه خود آغاز کرده اما رونالدو دست رد به سینه شان زده است. بخشی از این پیشنهاد این بود که رونالدو باید به طور مداوم به عربستان سفر می کرد.

البته تلگراف گزارش داده است که مقامات دولت عربستان با مسی هم تماس گرفته اند هر چند که وکلای بازیکن آرجنتینی جزئیاتی را از این ماجرا در اختیار آنها قرار نداده است.

بسیاری از شخصیت های مشهور نگران هستند که پذیرش پیشنهاد دولت عربستان به وجهه آنها ضربه بزند و به همین خاطر ترجیح می دهند که با وجود سود هنگفت مالی این پیشنهادها را رد کنند چرا که عربستان سابقه خوبی در زمینه حقوق بشر ندارد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала