ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اخراج کارگران به دلیل امتناع از واکسناسیون کووید در آلمان

© AFP 2021 / DPA/Jan Woitas اخراج کارگران به دلیل امتناع از واکسناسیون کووید در آلمان
 اخراج کارگران به دلیل امتناع از واکسناسیون کووید در آلمان - اسپوتنیک افغانستان
برای اولین بار در طول تاریخ آلمان، کارگران این کشور به دلیل امتناع از واکسیناسیون ویروس COVID اخراج شدند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه بیلد می نویس ، در آلمان چندین کارگر طب به دلیل اینکه نمی خواستند علیه ویروس کرونا واکسینه شوند از کار اخراج شدند.

رنی ویلمر رئیس مرکز صحی و همسرش علیه ویروس کرونا واکسینه شدند و از کارمندان وی خواستند تا این روش را دنبال کنند. اما سه تن کارمندان واکسینه نشدند و چهار نفر هنوز تصمیم نگرفته اند. ویلمر با آنها صحبت کرد و مواد واکسیناسیون را به آنها داد. در نتیجه ، او یک مهلت دو روزه تعیین کرد - در آن زمان کارمندان باید تصمیم بگیرند. بعد از انقضا مدت کارمندان جواب مثبت ندادند و تصمیم به اخراج آنها شد.

گونه جدید ویروس کرونا به آلمان رسید - اسپوتنیک افغانستان
گونه جدید ویروس کرونا به آلمان رسید

ویلمر توضیح داد که کارگران به وی احترام نکردند و به حرف های او هم گوش نمی دهند و حتی یک تن از آنها کاملاً از تزریق واکسین امتناع ورزیده است. با این حال، یکی از کارمندان سابق توضیح داد که رئیس نگرانی های آنها را رد کرده و تهدید به اخراج آنها در صورت عدم واکسیناسیون می کند.

وی گفت: "من مخالف واکسیناسیون نیستم. فقط می خواستم چند روز دیگر فکر کنم. شرم آور است اگر کسی برای چنین مسئله شخصی برای من مهلت تعیین کند."

این روزنامه همچنین توضیح داد که این زن قصد شکایت از رئیس سابق خود را دارد. با این حال، بیشتر از هفت کارمند اخراجی در حال حاضر شغل جدید دارند.

ویلمر اکنون به دنبال پرستار جدید است و می خواهد پرسنل وی علیه ویروس کرونا واکسینه شوند. او این را با این واقعیت توضیح داد که همه کارها را برای محافظت از مرض انجام می دهد.

بیلد همچنین خاطرنشان کرد که این مرد از طرف مخالفین واکسیناسیون تهدیدهای از جمله قتل دریافت می کند.

در آلمان، بیش از دو میلیون مورد ویروس کرونا شناسایی شد ، بیش از 47 هزار نفر جان خود را از دست دادند. واکسیناسیون علیه COVID-19 در کشور از 27 دسامبر آغاز شد. بیش از 1.2 میلیون نفر از ساکنان کشور واکسینه شده اند و 25 هزار نفر هم اکنون دوز دوم دریافت کرده اند. اکنون واکسیناسیون با استفاده از Pfizer / BionTech و Moderna در آلمان جریان دارد.

اولویت با افراد بالای 80 سال، مهمانان و کارمندان خانه های سالمندان  کارکنان طب است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала