ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل
Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان, 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

یورو 2020؛ بیست‌وچهار تیم، 51 مسابقه در 12 شهر

© Sputnik / Алексей Даничев / ورود به گالری تصاویریورو 2020 Russia Euro 2020 Preparations
یورو 2020 Russia Euro 2020 Preparations - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 24.02.2021
رقابت‌های یورو 2020 از 11 جون شروع خواهد شد اما با مسابقات، مکان‌ها و نیز برنامه کامل و زمان شروع این رقابت‌ها آشنا شوید.

به گزارش اسپوتنیک؛ مسابقات برنامه ریزی شده یورو 2020 در سال 2021 که از 11 جون به میزبان رُم شروع می‌شود و تا یکشنبه 11 جولای ادامه خواهد یافت. در حالی‌که دیدارهای نیمه نهایی و فینال در ورزشگاه ومبلی برگزار می‌شوند، شما با تاریخ‌های برگزاری، زمان شروع و شهرهای میزبان و نیز برنامه کامل یورو 2020 آشنا شوید.

 

رقابت‌های یورو 2020 از 11 جون شروع می‌شود که طی آن 24 تیم در 51 مسابقه به میزبانی 12 شهر به مصاف هم خواهند رفت تا این‌که دیدار نهایی روز یکشنبه در 11 جولای در ورزشگاه ومبلی انجام شود.

در اینجا برنامه کامل برای یورو 2020:

گروه های یورو 2020

گروه A: ایتالیا، سوئیس، ترکیه، ولز

گروه B: بلجیم، روسیه، دانمارک، فنلند

گروه C: اوکراین، هالند، اتریش، برنده پلی آف D یا پلی آف A

گروه D: انگلستان، کرواسیا، جمهوری چک، برنده پلی آف C

گروهE: اسپانیا، پولند، سویدن، برنده پلی آف B

گروه F: آلمان، فرانسه، پرتگال، برنده پلی آف D یا پلی آف A

مسابقات مرحله گروهی یورو ...

مکان‌های برگزاری یورو 2020

استادیو المپیکو، رم؛ ورزشگاه المپیک، باکو؛ ورزشگاه سن پترزبورگ، سن پترزبورگ؛ استادیوم پارکن، کپنهاگ؛ یوهان کرویف آرنا، آمستردام؛ آرنا ملی، بخارست؛ ورزشگاه ومبلی، لندن؛ پارک همپدن، گلاسگو؛ استادیوم سن مامس، بیلبائو؛ دوبلین آرنا، دوبلین؛ فوتبال آرنا، مونیخ

 

جمعه 11 جون

گروه A: ترکیه مقابل ایتالیا؛ (رُم)

شنبه 12 جون

گروه A: ولز و سوئیس؛ (باکو)

گروه B: دانمارک و فنلند (کپنهاگ)

گروه B: بلجیم و روسیه؛ (سن پترزبورگ)

یکشنبه 13 جون

گروه D: انگلستان و کرواسیا (لندن)

گروه C: اتریش و مقدونیه شمالی؛ (بخارست)

گروهC: هالند و اوکراین؛ (آمستردام)

دوشنبه 14 جون

گروه D: اسکاتلند و جمهوری چک؛ (گلاسکو)

گروه E: پولند و اسلواکی (دوبلین)

گروه E: اسپانیا مقابل سویدن؛ (بیلبائو)

سه‌شنبه 15 جون

گروه F: مجارستان و پرتگال؛ (بوداپست)

گروه F: فرانسه و آلمان؛ (مونیخ)

چهارشنبه 16 جون

گروه B: فنلند و روسیه: (سن پترزبورگ)

گروه A: ترکیه و ولز: (باکو)

گروه A: ایتالیا و سوئیس؛ (رُم)

پنجشنبه 17 جون

گروه C: اوکراین و مقدونیه شمالی؛ (بخارست)

گروه B: دانمارک و بلجیم؛ (کپنهاگ)

گروه C: هالند و اتریش؛ (آمستردام)

جمعه 18 جون

گروه E: سویدن و اسلواکی؛ (دوبلین)

گروه D: کرواسیا مقابل جمهوری چک؛ (گلاسگو)

گروه D: انگلستان و اسکاتلند (لندن)

شنبه 19 جون

گروه F: مجارستان و فرانسه؛ (بوداپست)

گروه F: پرتگال و آلمان (مونیخ)

گروه E: اسپانیا و پولند؛ (بیلبائو)

یکشنبه 20 جون

گروه A: ایتالیا و ولز (رم)

گروه A: سوئیس و ترکیه؛ (باکو)

دوشنبه 21 جون

گروه C: مقدونیه شمالی و هالند؛ (آمستردام)

گروه C: اوکراین و اتریش؛ (بخارست)

گروه B: روسیه مقابل دانمارک؛ (کپنهاگ)

گروه B: فنلند و بلجیم؛ (سن پترزبورگ)

سه شنبه 22 جون

گروه D: جمهوری چک مقابل انگلستان؛ (لندن)

گروه D: کرواسیا مقابل اسکاتلند (گلاسکو)

چهارشنبه 23 جون

گروه E: اسلواکی و اسپانیا؛ (بیلبائو)

گروه E: سویدن و پولند؛ (دوبلین)

گروه F: آلمان مقابل مجارستان؛ (مونیخ)

گروه F: پرتگال و فرانسه؛ (بوداپست)

دو تیم برتر در هر گروه به علاوه چهار تیم برتر در رده‌های سوم قرار می‌گیرند.

مرحله حذفی ...

دور یک شانزدهم ...

شنبه 26 جون

بازی 1: نایب قهرمان گروه A در مقابل نایب قهرمان گروه B ؛ (آمستردام)

بازی 2: برنده گروه A در مقابل نایب قهرمان گروه C ؛ (لندن)

یکشنبه 27 جون

بازی 3: برندگان گروه C در مقابل تیم سوم از گروه D / E / F ؛ (بوداپست)

بازی 4: برندگان گروه B در مقابل تیم سوم از گروه A / D / E / F ؛ (بیلبائو)

دوشنبه 28 جون

بازی 5: نایب قهرمان گروه D در مقابل نایب قهرمان گروه E ؛ (کپنهاگ)

بازی 6: برندگان گروه F در مقابل تیم سوم از گروه A / B / C ؛ (بخارست)

سه شنبه 29 جون

بازی 7: برندگان گروه D در مقابل نایب قهرمان گروه F ؛ (دوبلین)

بازی 8: برندگان گروه E مقابل تیم A / B / C / D در رده سوم ؛ (گلاسکو)

 

یک چهارم نهایی

جمعه 2 جولای

مرحله یک چهارم نهایی: برنده بازی 6 در مقابل برنده بازی 5؛ (سن پترزبورگ)

یک چهارم نهایی 2: برنده بازی 4 در مقابل برنده بازی 2 ؛ (مونیخ)

 

شنبه 3 جولای

مرحله یک چهارم نهایی: برنده بازی 3 در مقابل برنده بازی 1؛ (باکو)

یک چهارم نهایی 4: برنده بازی 8 در مقابل برنده بازی 7؛ (رم)

 

نیمه نهایی

سه شنبه 6 جولای

نیمه نهایی 1: برنده یک چهارم نهایی 2 مقابل برنده یک چهارم نهایی 1 ؛ (ومبلی، لندن)

 

چهارشنبه 7 جولای

نیمه نهایی 2: برنده یک چهارم نهایی 4 مقابل برنده یک چهارم نهایی 3 (ومبلی، لندن)

 

فینال

یکشنبه 11 جولای

برنده دیدار اول نیمه نهایی مقابل برنده نیمه نهایی دوم (ومبلی، لندن)

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала