ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل

محب به سازمان ملل: از تحریم‌ها علیه طالبان برای جلوگیری از خشنوت‌ها استفاده کنید

© Photo / دفتر شورای امنیت ملی- د ملي امنيت شورا دفترمحب به سازمان ملل: از تحریم‌ها علیه طالبان برای جلوگیری از خشنوت‌ها استفاده کنید
محب به سازمان ملل: از تحریم‌ها علیه طالبان برای جلوگیری از خشنوت‌ها استفاده کنید - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 26.02.2021
مشاور امنیت ملی جمهوری اسلامی افغانستان با کمیته ۱۹۸۸ تعزیرات شورای امنیت سازمان ملل متحد که نظارت از تحریم بر طالبان را بر عهده دارد صحبت نمود.

به گزارش اسپوتنیک، حمدالله محب مشاور امنیت ملی افغانستان، در گفتگو با اعضای کمیته ۱۹۸۸ تعزیرات شورای امنیت سازمان ملل متحد که نظارت از تحریم بر طالبان را دارد، اظهار داشت که این گروه به خشونت‌های بی‌سابقه‌ علیه حکومت و جامعه رو آورده اند،با استفاده از امتیاز معافیت سفر ازمیز مذاکره طفره می روند، تعهد شکنی می کنند و علی رغم آزادی از زندان به جنگ بازمی می‌گردند در چنین وضعیتی تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد بسیار مهم است.
مشاور امنیت ملی گفته است که طالبان به خشونت‌های بی‌سابقه علیه حکومت و جامعه روی آورده‌اند و به جای حاضر شدن به میز مذاکره‌ سفرهای خارجی را در پیش‌ گرفته‌اند.
محب گفت: "افغانستان با متحدان کلیدی اش و اعضای شورای امنيت سازمان ملل در این خصوص کار می کند تا اطمینان حاصل گردد که تحریم‌ها باعث تقویت تلاش‌های صلح و جنبش‌های صلح آمیز در افغانستان شده و برای جلوگیری از خشونت طالبان از آن استفاده گردد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала