ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

آدم ‌ربایان پدر عبدالرؤوف را تهدید به مرگ کردند

© Photo / balkh آدم ‌ربایان پدرش عبدالرؤوف را تهدید به مرگ کردند
 آدم ‌ربایان پدرش عبدالرؤوف را تهدید به مرگ کردند - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 02.06.2021
پدر کودک ربوده ‌شده بلخی می گوید که اختطافچیان پس از پرتاب راکت به سوی خانه وی، پس از چاشت روز سه شنبه، ۱۱ جوزا طی پیامی او را تهدید به مرگ کرده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از آوا، حاجی محمد نبی، پدر عبدالرؤوف ۹ ساله که ۱۰ ماه پیش ربوده شده‌است، به این خبرگزاری گفت: ساعت ۲ پس از چاشت روز گذشته (۱۱ جوزا) اختطافچیان چندین پیام را از طریق وایبر به وی فرستاده و هشدار داده‌اند که او را خواهند کشت.

بی‌سرنوشتی کودک ربوده شده بلخی؛ زنان در برابر دفتر یوناما دست به اعتراض زدند - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 06.01.2021
بی‌سرنوشتی کودک ربوده شده بلخی؛ زنان در برابر دفتر یوناما دست به اعتراض زدند

به گفته پدر عبدالرؤوف، اختطافچیان هشدار داده‌اند که این بار خود او را هدف قرار داده و خانواده‌اش را بار دیگر سوگوار می کنند.

حاجی نبی از اقدامات دولت برای آزادی پسرش ناامید شده، می گوید که دولت از ابتدا تاکنون جواب قانع کننده‌ای به آنان نداده است.

در همین حال، عادل‌شاه عادل؛ سخنگوی پولیس بلخ به آوا می گوید که پولیس مسئول تامین امنیت جان تمام شهروندان و خانواده عبدالرئوف است و در کنار آن، فامیل عبدالرؤوف محافظین شخصی نیز دارد.

این در حالی است که از اختطاف این کودک ۹ ساله بلخی، ۱۰ ماه می گذرد و سخنگوی پولیس بلخ می افزاید که بررسی قضیه اختطاف عبدالرئوف از سوی مرکز صورت می گیرد و با آن هم پولیس در این قسمت تلاش دارد.

پیش از این اختطافچیان در بدل رهایی عبدالرؤوف ۹ ساله، ۲.۲ میلیون دالر خواسته‌ بودند که به گفته خانواده وی، فراهم کردن این مبلغ در توان آنها نیست.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала