ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل

خودداری ارتش امریکا از خرید جنگنده‌های اف-35

© Photo / Public domain/Robert Sullivanخودداری ارتش امریکا از خرید جنگنده‌های اف-35
خودداری ارتش امریکا از خرید جنگنده‌های اف-35 - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 05.06.2021
نیروی هوایی ارتش ایالات متحده امریکا از خرید جنگنده‌های اف-35 خودداری کرد.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه دیفنس نیوز در مقاله جدید اش نوشته است که نیروی هوایی امریکا می‌خواست که بیشتر جنگنده‌های مک‌دانل داگلاس اف-15ئی استرایک ایگل را به جای اف-35 خریداری کند.

اف-35 - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 25.03.2021
طیاره اف-35 امریکا خود را هدف قرار داد

طی چند سال اخیر، نیروی هوایی ارتش امریکا درخواست بودجه برای خرید 48 فروند جنگندۀ اف-35 کرده است. با این حال ممکن است این موضوع در سال آینده متوقف شود، به این دلیل که ارتش ایالات متحده می‌خواهد نسخه پیشرفته تری از این جنگنده را در اواسط دهه 2020 دریافت کنند.

در این مقاله آمده است که برای حفظ ناوگان موجود، جنگنده‌های اف-35، ارتش امریکا درخواست 360 میلیون دالر اضافی داشته است. از این مبلغ 175 میلیون برای خرید بیست ماژول قدرت برای موتورهای طیاره استفاده می‌شود که برای از بین بردن نقصی که باعث بروز مشکل در اف-35 در پی افزایش سریع سرعت می‌شود، ضروری است.

ایالات متحده بارها به تعداد زیادی از نواقص جدیدترین جنگنده اف-35 شرکت لاکهید مارتین اشاره کرده است. بخش آزمایش پنتاگون نزدیک به 900 نقص در جنگده‌ها را برشمرده است که بسیاری از آنها می‌توانند امنیت پیلوتان را به خطر بیندازد و از اثربخشی عملیات نظامی بکاهد. بنابراین در یکی از تمرینات تفنگداران دریایی ایالات متحده در محل تمرین، یک فروند اف-35بی به طور تصادفی با راکت خود دچار حادثه شد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала