ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

جنگ بر سر نفت در پایتخت وسایل نقلیه الکتریکی جهان

© Fotolia / Alexander Erdbeerجنگ بر سر نفت در پایتخت وسایل نقلیه الکتریکی جهان
جنگ بر سر نفت در پایتخت وسایل نقلیه الکتریکی جهان - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 11.06.2021
تولید نفت در ناروی به موضوع درگیری میان احزاب سیاسی و مردم عادی این کشور تبدیل شده است.

به گزارش اسپوتنیک، ناروی که خود را به عنوان یک کشور مترقی و سازگار با محیط زیست معرفی می کند، بزرگترین تولید کننده نفت و گاز در اروپای غربی است. پایتخت وسایل نقلیه الکتریکی جهان ( به صورت سرانه) بیش از عربستان سعودی یا روسیه نفت تولید می کند. بلومبرگ در گزارشی در این خصوص می نویسد: به دلیل این تناقض، درگیری بین احزاب سیاسی و مردم عادی این کشور آغاز شده است.

میگ -31 - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 11.05.2021
طیاره جنگی روسیه طیارات جاسوسی امریکا و ناروی را مجبور به فرار نمود

لان ماری نگوین برگ، معاون شهردار اسلو و سیاستمدار از "حزب سبز" ناروی در این خصوص اظهار داشت: ما فقط پنج میلیون نفر هستیم، اما هنوز هم یکی از بزرگترین صادرکنندگان نفت و گاز در جهان هستیم. برای سیاست های آب و هوایی ناروی بسیار مهم است که ما از توسعه زمینه های جدید جلوگیری کنیم.

پس از این اظهار نظر، معاون شهردار اسلو در شبکه های اجتماعی خود پیام های نفرت انگیز، تهدید و نظرات نژادپرستانه دریافت کرد.

بلومبرگ می نویسد: در بخش نفت و گاز ناروی حدود 200 هزار نفر مشغول به کار هستند. ایجاد محدودیت در این صنعت بیش از هر سیاست اقلیمی دیگری، می تواند تأثیر قابل توجه و طولانی مدت در زندگی ناروی ها داشته باشد. در حال حاضر، سیاست ناروی کاهش انتشار دی اکسید کربن تولید شده در هنگام استخراج نفت و گاز است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала