ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

امتناع از برگزاری اجلاس با روسیه؛ فاجعه جدید در اروپا پیش بینی شد

© Sputnik / Sergey Guneevامتناع از برگزاری اجلاس با روسیه؛ فاجعه جدید در اروپا پیش بینی شد
امتناع از برگزاری اجلاس با روسیه؛ فاجعه جدید در اروپا پیش بینی شد - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 27.06.2021
روزنامه نگار آلمانی: روابط بین روسیه و کشورهای اروپایی نیاز فوری به راه اندازی مجدد دارد، بنابراین امتناع از برگزاری نشست مشترک مهلک به نظر می رسد.

به گزارش اسپوتنیک، سابین شولت، روزنامه نگار آلمانی، در کانال تلویزیونی Das Erste اعلام کرد: روابط بین روسیه و کشورهای اروپایی نیاز فوری به راه اندازی مجدد دارد، بنابراین امتناع از برگزاری نشست مشترک مهلک به نظر می رسد.

به نظر وی، اخیراً اتحادیه اروپا به جای برقراری تماس با روسیه از طریق تحریم ها و فشار اقتصادی "تهدیدهای بدون دندان" در رابطه با روسیه اعمال کرد اما این به نتیجه ای منجر نشد.

روابط میان مسکو و واشنگتن؛ سفیر روسیه به امریکا رفت - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 20.06.2021
روابط میان مسکو و واشنگتن؛ سفیر روسیه به امریکا بازگشت

در این شرایط، پیشنهاد رهبران فرانسه و آلمان برای برگزاری اجلاس مشترک با روسیه کاملاً موجه است. وی افزود: "اگر جو بایدن با ولادیمیر پوتین صحبت کرد، پس اروپایی ها نیز باید این کار را انجام دهند".

با این حال وی مشکل اصلی را شکاف در اروپا می بیند و گفت که تلاش ناموفق برای مذاکره در یک نشست مشترک مرگ آور به نظر می رسد، همچنین به این دلیل که کشورهای اروپای شرقی که به روسیه اعتماد ندارند، با آن مخالفت کردند.

شولت گفت: "این یک فاجعه است. اروپا شکافته شده و پوتین نگاه می کند که چگونه کشورهای عضو اتحادیه با یکدیگر درگیر می شوند و قدرت خود را از دست می دهند".

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала