ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

توصیه سازمان جهانی صحت به جهانیان

WHO: از سیاسی‌ کردن منشأ کووید 19 خودداری کنید.

به گزارش اسپوتنیک، منشی عمومی سازمان جهانی صحت گفت: انتظار دارد که همه کشورهای عضو از مطالعه علمی در مورد کشف منشا کووید 19 حمایت کنند و از سیاسی کردن این روند خودداری کنند.

سازمان جهانی صحت خطر شیوع گزینه خطرناک‌تر کووید را هشدار داد - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 15.07.2021
سازمان جهانی صحت خطر شیوع گزینه خطرناک‌تر کووید را هشدار داد

سی‌جی‌تی‌ان خبر داده است که»، سازمان جهانی صحت اعلام کرد انتظار دارد که همه کشورهای عضو از مطالعه علمی در مورد ردیابی منشا کووید 19 حمایت کنند و از سیاسی کردن این روند خودداری کنند.

تدروس آدانوم گبرایسوس منشی عمومی سازمان جهانی صحت طی یک جلسه توجیهی در مورد مرحله بعدی تحقیق در مورد ریشه ویروس، گفت: «یافتن منشا این ویروس یک اقدام علمی است که سیاست باید از آن دور باشد».

یک تیم علمی بین المللی به رهبری WHO در ماه مارچ امسال گزارش خود را پس از ماموریت خود در شهر ووهان در مرکز چین ارائه داد. این گزارش نتیجه گیری کرد که منشا طبیعی «بسیار محتمل» است و منشأ آزمایشگاهی که توسط برخی سیاستمداران ایالات متحده مطرح شده، بسیار بعید است.

درمورد مرحله دوم مطالعه، سرمنشی سازمان جهانی صحت مراحل بعدی را شامل مطالعات تلفیقی انسان، حیات وحش، حیوانات پرورشی و محیط زیست تعیین کرد.

همانطور که کرونا ویروس جدید در اواخر سال 2019 در ووهان چین یافت شده، یافته‌های علمی برخی موارد ابتدایی را در اروپا، ایالات متحده و آمریکای لاتین نشان داده که قبل از ووهان چین آزمایش خون برخی از افراد ابتلای آنها به کووید 19 را تأیید کرده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала