ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

کمیسیون تصفیه صفوف طالبان آغار به کار نمود

© AFP 2021 / Noorullah Shirzada کمیسیون تصفیه صفوف طالبان آغار به کار نمود
  کمیسیون تصفیه صفوف طالبان آغار به کار نمود - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 19.10.2021
کمیسیون تصفیه صفوف طالبان رسمآ در سراسر کشور به کارش آغاز کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه ها، ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی شب گذشته(26 میزان) در تویترش نوشت:" کمیسیون تصفیه صفوف امارت اسلامی که از نمایندگان وزارت‌های دفاع ملی، امور داخله و ریاست عمومی استخبارات تشکیل شده بود به دستور محمدحسن آخوند رئیس الوزراء رسمآ کارش را در سراسر کشور آغاز کرده است".
Боевик Талибана* на улице в афганском городе Герат - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 13.10.2021
طالبان کمیسیون تصفیه اعضای"نامطلوب" را ایجاد کردند
این کمیسیون مسئولیت دارد کسانی که مردم را آزار و اذیت کرده،حقوق آنها را غضب نموده، سابقه خوبی ندارند، از نام دولت طالبان سوء استفاده وظیفوی می‌کنند، شناسایی و اخراج کند.
گفتنی است که طالبان چهارشنبه(21 میزان) از تشکیل کمیسیون تصفیه صفوف به ریاست مفتی الله حکیم به منظور شناسایی افراد استفاده‌جو از صف آنها خبر داده و اعلام کرده بودند که این کمیسیون وظیفه دارد تا صفوف نظام امارت اسلامی را از افراد مغرض پاک کنند.
سعید خوستی سخنگوی وزارت امور داخله طالبان گفته بود این کمیسیون مسئولیت دارد کسانی که مردم را آزار و اذیت کرده،حقوق آنها را غضب نموده، سابقه خوبی ندارند، از نام امارت اسلامی سوء استفاده وظیفوی می‌کنند، به شعایر اسلامی تعهد ندارد و تعصبات قومی، سمتی و مذهبی و زبانی را دامن می‌زنند را از صفوف امارت اسلامی افغانستان شناسایی و اخراج کند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала