ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید
Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان, 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

اعتراف داور فینال 2016 لیگ قهرمانان: برای تعادل اشتباهات خود برای اتلتی پنالتی گرفتم

Cristiano Ronaldo - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 05.11.2021
کلاتنبرگ داور انگلیسی اعترافات جالبی را در خصوص لیگ قهرمانان اروپا کرده است.
به گزارش اسپوتنیک، مارک کلاتنبرگ داور انگلیسی فینال چمپیونزلیگ 2016 میان رئال و اتلتیکو در مورد اشتباهاتش در آن بازی صحبت کرد.
وی که در حال حاضر در لیگ عربستان قضاوت می کند، می گوید که علت این که پنالتی په په روی تورس در آن بازی را گرفته این بوده که می دانسته گل راموس آفساید بوده و قصد تلافی را داشته است. وی اظهار داشت:
” تورس از په په جلوتر بود و فکر می کردم خطا انجام شده است. آیا واقعا خطا انجام شده بود؟ این موضوع به نظر شخصی افراد وابسته است. من پنالتی گرفتم چرا که می خواستم تعادل ایجاد کنم چرا که رئال مادرید گل خود مقابل اتلتیکو را در موقعیت آفساید ثبت کرده بود. در آن زمان گریزمن شوت خود را به تیرک زد و با خودم گفتم :”واو، امروز روز من است. این یک روز عالی برای یک داور است.” اتلتیکو این فرصت را داشت تا گل آفساید را جبران کند و اشتباه کرده بود. حالا من را مقصر می دانند اما اشتباه می کنند چرا که گریزمان از روی نقطه پنالتی فرصت داشت.”
البته کاراسکو از روی نقطه پنالتی گل تساوی را در آن بازی زد و در ضربات پنالتی، خوانفران پنالتی را خراب کرد تا رئال قهرمان شود.
 به همین خاطر به نظر می رسد که حافظه کلاتنبرگ کمی در این مورد ضعیف است و کلا گریزمان نقش چندانی در اتفاقات آن بازی نداشته است.
 
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала