ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل

بولتون: ترامپ از ترس شکست کاندید انتخابات آینده نخواهد شد

© AP Photo / Cliff Owenمنازعه با ایران میتواند جنگ جهانی سوم را تحریک نماید
منازعه با ایران میتواند جنگ جهانی سوم را تحریک نماید - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 13.11.2021
مشاور امنیت ملی سابق امنیت ملی آمریکا مطمئن است که ترامپ از ترس اینکه بازنده نامیده شود در انتخابات ریاست جمهوری پیش ‌رو در آمریکا  نامزد نخواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک، به نقل از پایگاه Insider، جان بولتون، مشاور امنیت ملی سابق دونالد ترامپ پیش‌بینی کرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری 2024 نامزد نخواهد شد چرا که می‌ترسد مجددا در این رقابت‌ها شکست بخورد و به عنوان یک بازنده شناخته شود.
مشاور امنیت ملی سابق دونالد ترامپ گفت: بر این باورم که ترامپ به مطرح کردن اظهارات وسوسه‌انگیز پیرامون نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری آینده ادامه خواهد داد اما در نهایت به دنبال نامزدی حزب جمهوری‌خواه در این رقابت‌ها نخواهد بود.
بولتون گفت: فکر نمی‌کنم دونالد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نامزد شود.
ترامپ: برای نامزدی در انتخابات 2024 هنوز فکر می‌کنم - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 09.11.2021
ترامپ: برای نامزدی در انتخابات 2024 هنوز فکر می‌کنم
وی افزود: گرچه ترامپ هرگز اذعان نخواهد کرد، اما در عمق وجود خود به خوبی می‌داند که در انتخابات ریاست جمهوری 2020 شکست خورده و به شدت می‌ترسد که در انتخابات 2024 نیز شکست بخورد چرا که اگر او از یک چیز در جهان به شدت متنفر باشد، آن شناخته شدن به عنوان یک بازنده است.
بولتون در ادامه گفت: به نظر من ترامپ تا دقیقه آخر بی‌وقفه به صحبت کردن درباره نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ادامه خواهد داد چرا که اگر بگوید که در انتخابات نامزد نمی‌شود، آن وقت توجهات از وی برداشته خواهد شد و او اصلا چنین چیزی را دوست ندارد.
ترامپ بارها به صورت ضمنی اشاره کرده است که در نظر دارد برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 نامزد شود و وی همچنان نفوذ قابل توجهی در حزب جمهوری‌خواه دارد.
براساس گزارش شبکه سی‌ان‌ان، گرچه ترامپ هنوز رسما اعلام نکرده که قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 را دارد، اما وی به جمع‌آوری کمک‌های مالی چند میلیون دالری از سوی طرفداران حزب جمهوری‌خواه برای آینده سیاسی‌اش ادامه داده است.
ترامپ در سپتامبر 2019 میلادی بولتون را پس از یک دوره تصدی 17 ماهه به عنوان مشاور امنیت ملی‌اش اخراج کرد و بولتون از آن زمان به بعد به یک منتقد سرسخت ترامپ تبدیل شده و حتی کتابی تحت عنوان "اتاقی که در آن اتفاق افتاد" به چاپ رسانده است.
ترامپ کتاب بولتون را "تلفیقی از دروغ‌ها و داستان‌های ساختگی با هدف بد جلوه دادن" وی توصیف کرده و متعاقبا بولتون را "یکی از احمق‌ترین افراد در واشنگتن" خطاب کرد.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала