ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل

معرفی چهره‌های جدید در سفارت‌خانه های افغانستان توسط طالبان

© @https://twitter.comپرچم طالبان
پرچم طالبان - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 23.11.2021
طالبان می‌گوید که به زودی چهره‌های جدید در نماینده‌گی‌های افغانستان در بیرون از کشور گماشته خواهند شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از طلوع نیوز، انعام الله سمنگانی، معاون سخنگوی طالبان (تحت تحریم سازمان ملل به جهت فعالیت های تروریستی)، می‌افزاید که هم اکنون بیشتر نماینده‌گی‌های افغانستان در کشورهای جهان از سوی دیپلمات‌های حکومت پیشین رهبری می‌شوند و کابل با سفارت‌هایش در ارتباط است.
انعام الله سمنگانی، معاون طالبان گفت: "در آینده نزدیک فعالیت‌ها خوب‌تر و بهتر شوه، و کسانی هم به عوض کسانی که اکنون نیستند و وظایف شان را ترک کردند، و یا کسانی که باید بدیل خوب‌تر بوده باشند، در سفارت‌خانه‌ها و قنسلگری‌ها معرفی شوند."
طالبان درغور از مردم یک‌ونیم میلیون خون‌بها خواسته اند - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 22.11.2021
تعیینات جدید؛ آیا کابینه طالبان تکمیل شد؟
اما شماری از دپلماتان پیشین تغییرات در نماینده‌گی‌های دیپلماتیک افغانستان در کشورهای دیگر را پیش از به رسمیت شناختن حکومت تازه ناممکن می‌دانند.
شکریه بارکزی، دیپلمات پیشین گفت: "تا زمانی که حکومت طالبان از جانب کشورهای که این‌ها می‌خواهند تغییرات بیاورند در ساختار دیپلماتیک آن و افراد جدید ارسال کنند، تا که آن کشورها این‌ها را به رسمیت نشناسند، این کار امکان ندارد."
احمد خان اندر، آگاه مسایل سیاسی گفت: "اگر ارتباط درست سیاسی با او سفارت‌خانه‌ها نداشته باشد، او سفارت‌خانه‌ها نمی‌توانند کار خود را به صورت درست به پیش ببرند. چون یک بودیجه برای معاشات کارمندان و سفارت نیاز است. ."
هر چند تا هنوز بیش از ده کشور سفارت‌خانه‌های شان در کابل فعال استند، اما طالبان تاهنوز تنها به سفارت افغانستان در اسلام آباد دیپلمات‌های تازه معرفی کرده است.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала