ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید
Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان, 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

مقصر اصلی بحران بارسا از دید ژاوی

© AFP 2021 / KARIM JAAFARXavi Hernandez
Xavi Hernandez - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 20.12.2021
سرمربی بارسلونا، پپ سگورا مدیر ورزشی سابق تیمش را عامل اصلی بحران موجود می‌داند و تصمیم‌ها و سیاست‌هایش را عامل اصلی تغییر مسیر بلوگرانا می‌داند.
به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا این روزها یک باشگاه بحران زده است. حذف از لیگ قهرمانان اروپا نشان دهنده دوران جدیدی در این باشگاه است که با نزول و سقوط این تیم همراه شده است.
بارسا وضعیت خوب اقتصادی نیز ندارد و قروض‌های زیادی بالای این باشگاه است که باید پرداخته شود و خروج از این بحران زمان زیادی در پی خواهد داشت.
بسیاری از کارشناسان جوزپ ماریا بارتومئو، سرمربیان و برخی بازیکنان را عامل بحران به وجود آمده می‌دانند و مدعی اند که سیاست‌های اشتباه، خریدهای هنگفت و بازیکنان مُسن سبب شده تا بارسا چنین وضعیتی را تجربه کند.
نشریه آ.اس اما مدعی است که ژاوی فرد دیگر را عامل بحران می‌داند و آن فرد پپ سگورا مدیر ورزشی سابق بارسلونا است.
براساس گزارش آ.اس، از دید ژاوی، سگورا که بین سال‌های2017 و 2019، پست مدیریت ورزشی را به عهده داشت، تصمیم‌هایی گرفت و سیاست‌هایی را وضع کرد که سبب دوری بلوگرانا از سبک تیکی تاکا شد و ریشه‌های این تیم را خشکاند.
ژاوی در حالی سگورا را عامل اصلی بحران تیمش می‌داند که از جدایی وی از بارسلونا، نزدیک به دوسال‌ونیم می‌گذرد و پس از وی آبیدال، رامون پلانس و متئو آلمانی به عنوان مدیر ورزشی در این باشگاه کار کرده‌اند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала