ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

نقاط داغ 2022 نامگذاری شد

© Photo / Official U.S. Navy Pageانتشار ویدئوی رویارویی قایق تندروی ایرانی و ناو آمریکایی توسط شبکه ان بی سی
انتشار ویدئوی رویارویی قایق تندروی ایرانی و ناو آمریکایی توسط شبکه ان بی سی - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 01.01.2022
یک مجله امریکایی فهرستی از "بشکه های باروت" سیاره زمین را تهیه کرده است که ممکن است در سال 2022 درگیری مسلحانه در آنها رخ دهد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارین پالیسی، اتیوپی به دلیل درگیری بین دولت فدرال و نیروهای جبهه مردمی برای آزادی تیگری در این لیست قرار گرفته است.
طوری که در مقاله اشاره شد، یک حادثه تصادفی با هواپیماهای جنگی ایالات متحده و چین در منطقه تایوان یا دریای چین جنوبی با افزایش تنش‌ها بین این قدرت‌های بزرگ، به نقطه شروع یک جنگ بزرگ تبدیل می‌شود. هنگامی که هواپیماهای دو کشور در سال 2001 با یکدیگر برخورد کردند، ماه ها تماس دیپلماتیک به خاطر برخورد هواپیماها تنش زا شد و حل این وضعیت به ماه ها طول کشید. به گفته این نویسندگان این مقاله، در شرایط کنونی، این کار بسیار دشوارتر خواهد بود.
Руководитель пресс-службы Госдепартамента США Нед Прайс - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 16.11.2021
هشدار آمریکا به شهروندانش در اتیوپی: ماجرای افغانستان را تکرارنکنید
نویسندگان این مقاله همچنان بر این باورند، که شکست مذاکرات هسته ای واشنگتن و تهران قرص تلخی برای ایالات متحده خواهد بود. ایران به غنی‌سازی اورانیوم ادامه می‌دهد و فرصت ایجاد سلاح‌های قدرتمند کشتار جمعی را خواهد داشت، سپس آمریکا و اسرائیل باید برای تضعیف پتانسیل هسته‌ای تهران حملات هوایی به خاک این کشور انجام دهند.
افزون بر این، ستون نویسان اوکراین را نیز به این فهرست اضافه کردند. اخیرا رسانه های غربی به طور مرتب گزارش هایی از تدارک روسیه برای حمله به این کشور منتشر می کنند.
نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала