Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان, 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

زلاتان: اگر جای تو بودم رئالی میشدم؛ هنوز آماده روشن کردن سیگار نیستم

© REUTERS / DANIELE MASCOLOزلاتان إبراهيموفيتش
زلاتان إبراهيموفيتش - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 23.01.2022
Telegram
زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی میلان به کیلیان امباپه توصیه کرده است که برای ادامه فوتبالش رئالی شود.
به گزارش اسپوتنیک، این فوق ستاره سوئدی در گفتگوی اختصاصی با اکیپ در خصوص موضوعات مختلفی از جمله حضور در تیم سابقش، آینده فوتبالی ستاره پی اس جی امباپه و البته آینده فوتبالی خودش صحب کرد.
زلاتان که از او بعنوان یکی از ستاره های فراوموش نشدنی پی اس جی یاد میشود، در خصوص تیم سابقش گفت:
من به رشد پاری سن ژرمن کمک کردم؟ بله 100درصد، در واقع من با پاری سن ژرمن سازگار نشدم، این باشگاه با من سازگار شد. پاری سن ژرمن می خواست در داخل و خارج در سطوح بلند باشد، کارهای زیادی بود که باید انجامش میدادیم تا این پروژه طلایی آغاز شود، من با افتخار در استارت این پروژه با تیم بودم و حالا دیدن این تیم شگفت انگیز است.
زلاتان در ادامه صحبت هایش به موضوع احتمال رئالی شدن امباپه پرداخت و گفت:
من فکر میکنم این انتقال خاصی برای امباپه نیست، زیرا این بازیکن همیشه شوق رفتن به لوس بلانکوس را داشت، با تمام این ها اما، پاری سن ژرمن اگر ستاره خود را مفت از دست بدهد، باعث شرمساری خواهد شد.
وی گفت:
"فقط کیلیان می تواند به این سوال پاسخ دهد، بستگی به این دارد که او چه می خواهد و چه فکری می کند." تیم های زیادی هستند که او را میخواهند. در واقع اگر شما مدیر یک تیم هستید و امکانات خریدن امباپه را دارید و این کار را نمیکند، اشتباه میکنید.
بله درست است، او یک روز در همین خصوص از من پرسید و من پاسخ دادم اگر جای تو بودم به رئال مادرید می رفتم.
زلاتان خطاب به امباپه گفت:
من این فرصت را داشتم که برای تیم های مختلف در کشورهای مختلف بازی کنم، در واقع من اینطور آموختم و بزرگ شدم. بازی کردن در خانه همیشه آسان است. در حالی که اگر چمدان های خود را ببندید و به جاهای دیگر بروید، این یک ماجراجویی است."
وی صحبت هایش را در خصوص خداحافظی از فوتبال این طور ادامه داد:
خداحافظی؟ ببینید، حالت عادی این است پس از سپری کردن دوران حرفه ای فوتبال در 40 سالگی در خانه باشید و سیگار بکشید و احساس رضایت کنید، اما من هنوز آماده روشن کردن سیگار نیستم.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала