Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان, 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

بارسا در جست‌وجوی مدافع؛ گزینه‌های قابل دسترس چه کسانی‌ هستند؟

© AP Photo / Michael Sohnبارسلونا
بارسلونا - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 24.01.2022
Telegram
بارسلونا به دنبال تقویت تیم خود با یک مدافع کناری است. سزار آزپیلیکوئتا از چلسی و خوزه گایا از والنسیا برای نقل‌و‌انتقالات تابستانی گزینه‌های این باشگاه هستند، اما این تیم اگر بخواهد یک مدافع در جنوری امسال جذب کند، باید جای دیگری به جست‌وجو بپردازد زیرا انتظار نمی رود هر دو بازیکن در وسط فصل تیم‌های شان را ترک نمی‌کنند.
به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا در خط دفاع مشکلات زیادی در نیم فصل داشته است و این مشکلات با وجود تلاش‌های زیاد ژاوی، حلا نشده است. سرمربی اسپانیایی معتقد است که برای کاهش مشکلات در خط دفاعی باید مدافع جدید به خدمت بگیرد و سمت چپ و راست تیم را تقویت کند.
برنامه بارسلونا برای تابستان آینده تا جایی مشخص شده و سران این تیم قصد دارند تا سزار آزپیلیکوئتا را از چلسی و خوزه گایا را از والنسیا به صورت آزاد به خدمت بگیرند.
سرمربی بارسا اما تا تابستان آینده صبر کرده‌ نمی‌تواند و از مدیران باشگاه خواسته است تا در همین پنجره نقل‌وانتقالاتی و قبل از پایان ماه جنوری، اقدام کنند.
با این حال بارسلونا گزینه‌ها معدودی دارد که در زیر به معرفی و شرایط جذب آن‌ها تا پایان ماه جنوری اشاره خواهیم کرد.
نوصیر مزوعی
مزروعی، مدافع راست آژاکس و تیم ملی مراکش، یکی از گزینه‌هایی است که در حال حاضر توسط سران بارسلونا در نظر گرفته شده‌است زیرا توانایی‌های زیادی دارد و می‌تواند مشکلات ژاوی را کاهش دهد.
ایجنت مزروعی مینو رایولا است و قرارداد او در ماه جون سال آینده به به پایان می رسد و به این معنی است که او می‌تواند به صورت رایگان در تابستان آینده و مبلغ اندک در زمستان به بلوگرانا بپیوندد.
نیکلاس تاگلیافیکو
یکی دیگر از ستاره‌های آژاکس که در رادار بارسلونا قرار دارد و تاگلیافیکو است. مدافع آرجانتینی تا سال 2023 قرارداد دارد، اما می‌تواند با قیمتی بین 10 تا 15 میلیون یورو در دسترس باشد.
الکس تلس
الکس تلس، مدافع کناری منچستریونایتد نام دیگری است که در لیست خریدهای زمستانی بارسلونا برای نقل‌وانتقالات جاری قرار گرفته است.
ایجنت او پینی زهاوی است، کسی که رابطه خوبی با خوان لاپورتا دارد و این می‌تواند منجر به پیوستن این ستاره برازیلی به بارسلونا شود.
الکس ساندرو
گزینۀ مناسب بارسلونا برای نقل‌وانتقالات جاری الکس ساندرو است. این مدافع برازیلی در حال حاضر در یوونتوس روزهای خوبی را سپری نمی‌کند و ممکن است همین موضوع منجر به انتقال او به بارسلونا شود.
همانند تالیافیکو، قرارداد ساندرو نیز در سال 2023 به پایان می رسد، یووه در تمدید قرارداد با وی به توافقی دست نیافته است. گفته می‌شود که انتقال او به نیوکمپ در پنجره‌ نقل‌وانتقالات جاری 12 میلیون یورو خرج خواهد داشت.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала