روزنامه سان مقاله خود در مورد "تهاجم" روسیه به اوکراین را ویرایش کرد

© AP Photo / Sergei ChuzavkovУкраинский военный. Архивное фото
Украинский военный. Архивное фото - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 16.02.2022
Telegram
روزنامه انگلیسی The Sun عنوان و متن مقاله ای را در مورد "تهاجم" روسیه به اوکراین تغییر داده است.
به گزارش اسپوتنیک، روزنامه انگلیسی The Sun عنوان و متن مقاله خود را در مورد تاریخ شروع "تهاجم" روسیه به اوکراین تغییر داده است.
روزنامه های انگلیسی روز قبل زمان "تهاجم" را تعیین کردند که ظاهراً این اتفاق در ساعت سه صبح چهارشنبه به وقت محلی رخ می داد.
روزنامه سان، با اشاره به آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده، سه بامداد را محتمل ترین زمان نامید. میرور در این باره با استناد به منابعی در اطلاعات آمریکا نوشت که ظاهرا به خبرنگاران این نشریه در کی یف در این مورد اطلاع داده شده است.
Министр иностранных дел Турции Мевлют Чавушоглу - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 12.02.2022
ترکیه: روسیه قصد ندارد به اوکراین حمله کند
در حال حاضر، عنوان و پاراگراف مقاله سان به این شرح است: "اطلاعات آمریکا می گوید روسیه آماده است در هر زمان با حمله موشکی گسترده و 200 هزار سرباز به اوکراین حمله کند". در نسخه اصلی که در آرشیو موجود است، به جای عبارت "در هر زمان"، "فردا ساعت یک بامداد" نوشته شده بود.
علاوه بر این، در نسخه اصلی مقاله آمده بود که طبق گزارشات سازمان اطلاعاتی ایالات متحده، سه بامداد محتمل ترین زمان برای صدور دستوراست. حالا در این قسمت از مقاله نوشته شده است که شب "بی حادثه گذشت".
کرملین پیشتر به طعنه در مورد گزارش های تعدادی از رسانه های غربی در مورد "تهاجم" روسیه به اوکراین در صبح اظهار نظر کرد، دمیتری پسکوف، سخنگوی مطبوعاتی رئیس جمهور روسیه پیشنهاد داد که اوکراینی ها برای این کار ساعت زنگ دار تنظیم کنند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала