امریکا کمپین استخدام اجیران جنگجو به اوکراین را آغاز کرد

© AP Photo / Gervasio Sanchezاستخدام اجیران امریکایی برای قتل سیاستمداران در شرق نزدیک
استخدام اجیران امریکایی برای قتل سیاستمداران در شرق نزدیک  - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 03.03.2022
Telegram
نماینده وزارت دفاع کوناشنکوف: کمپینی در ایالات متحده برای جذب اجیران به اوکراین جریان دارد.
به گزارش اسپوتنیک، ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: اطلاعات نظامی امریکا کمپین های خود را برای جلب و جذب مزدوران جنگوبه اوکراین افزایش می دهند.
کوناشنکوف گفت: "اطلاعات نظامی ایالات متحده کارزار گسترده ای را برای استخدام جنگجویان PMCبرای اعزام به اوکراین راه اندازی کرده است. اول از همه، کارمندان PMC آمریکایی AkEdemi، Kyuubikو Dean Corporationاستخدام می شوند."
نظر زخاروا درباره نمایش عکس پوتین و سیمونیان در سنای آمریکا - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 24.02.2022
جنگ در اوکراین برای جلوگیری از جنگ جهانی است
قابل ذکر است صبح پنجشنبه 24 فبروری روسیه عملیات نظامی خود را در اوکراین آغاز کرد. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هدف آن را "حمایت از افرادی که به مدت هشت سال مورد قلدری، نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند" نامید.
به گفته وی، برای این منظور، برنامه ریزی شده است که "غیرملیتازه کردن و غیرنظامی سازی اوکراین" انجام شود، تا همه جنایتکاران جنگی که مسئول "جنایت های خونین علیه غیرنظامیان" در دونباس هستند، به دست عدالت سپرده شوند.
به گفته وزارت دفاع فدراسیون روسیه، نیروهای مسلح فقط به زیربناهای نظامی و نیروهای اوکراینی حمله می کنند، هیچ چیز جمعیت غیرنظامی را تهدید نمی کند. با حمایت نیروهای مسلح فدراسیون روسیه، گروه های DPRو LPRدر حال توسعه یک حمله هستند. رئیس جمهور روسیه تاکید کرد: اما صحبتی از اشغال اوکراین نیست.
به گفته وزارت دفاع روسیه، تا 3 مارچ، 498 نظامی روسی در جریان این عملیات کشته و 1597 نفر زخمی شدند. گفته شده است که تلفات جناح اوکراین بیش از 2870 کشته و حدود 3700 زخمی می باشد.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала