Стадион Зенит-Арена в Санкт-Петербург - اسپوتنیک افغانستان  , 1920
ورزش
تازه های ورزش افغانستان و جهان

قطر-پاریس؛ یک میلیارد هزینه برای هیچ؟

© AFP 2022 / FRANCK FIFELe logo du PSG
Le logo du PSG - اسپوتنیک افغانستان  , 1920, 10.03.2022
Telegram
از زمانی که پاریسن‌جرمن نیمار را به خدمت گرفته، پس از آن نزدیک به یک میلیارد هزینه کرده است.
به گزارش اسپوتنیک؛ پاریسن‌جرمن از زمانی که نیمار را از بارسلونا با رقم نزدیک به 300 میلیون یورو به خدمت گرفت، برای تقویت این تیم سران قطری باشگاه مبلغ 733 میلیون دیگر را خرج کرده اما همچنان در مهم‌ترین لیگ اروپایی ناکام بوده است.
گرچه می‌گویند که پول کمک می‌کند، اما ثابت شده که خوشبختی نمی‌آورد و این امر با حذف شدن پی‌اس‌جی در برنابئو کاملا مشخص شد.
با گذشت بیش از یک دهه از ورود سرمایه‌گذاری ورزشی قطر، پی‌اس‌جی هنوز در چارچوب لیگ قهرمانان یک تیم کوچک است. حتی در مورد مسی نیز این تصور تغییر نکرده که در فرانسه نیز مورد انتقاد است زیرا او به سطحی که در زمان جدایی از بارسا نرسیده است.
پی‌اس‌جی دیپر هیچ ایده‌ای برای قوی شدن ندارد اما منابع مالی این تیم هیچ تغییری نکرده و سران این تیم وسواس زیادی برای به تخت نشستن در اروپا دارد.
از زمان نوشتن چک برای آزادی نیمار در سال 2017، تیم پاریسی 733 میلیون یورو هزینه کرده است. همان تابستان امباپه نیز از موناکو وارد شد. با این حال، نه یکی و نه دیگری نتوانستند در بیرون از فرانسه نتیجه بدهند.
پس از آن دو نامی که در رسانه‌ها بسیار پرطرفدار بودند، نام‌های دیگری مانند پاردس، بوفون، آندر هررا یا کیلور ناواس در سال‌های بعد وارد شدند. در سال 2021 پاریسی‌ها بزرگترین گام را برداشتند زیرا توانستند دوناروما، سرخیو راموس، واینالدوم و مسی را به خدمت بگیرند و آنها را به صورت رایگان به پاریس آوردند.
همه چیز برای بردن قهرمانی اروپا؛ ضایعات اقتصادی این پنج سال اخیر بدون پاداش ادامه دارد و امیر قطر راه حل‌های معتبری پیدا نمی‌کند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала