ساخت یک تفریحگاه و مجتمع ورزشی زیبا در ولسوالی جاغوری

© AVAساخت یک تفریحگاه و مجتمع ورزشی زیبا در ولسوالی جاغوری
ساخت یک تفریحگاه و مجتمع ورزشی زیبا در ولسوالی جاغوری - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 15.03.2022
یک تفریحگاه و مجتمع ورزشی مجهز با چمن مصنوعی در ولسوالی جاغوری غزنی با هزینه شخصی و کمک‌های مردمی ساخته شد.
به گزارش اسپونیک به نقل از آوا، سخی نصیری؛ یک باشنده ولسوالی جاغوری در مورد ساخت یک تفریحگاه و مجتمع ورزشی در این ولسوالی گفت: در منطقه داود ولسوالی جاغوری یک تفریحگاه و مجتمع ورزشی بزرگ و زیبا به سرپرستی فردی به نام رمضانعلی دانشیار ساخته شده است و قرار است که در آینده نزدیک افتتاح و مورد استفاده قرار بگیرد.
 در ولسوالی جاغوری ولایت غزنی نیروهای گروه طالبان به دکانداران منطقه‌ی بابه در این ولسوالی دستور داده تا پرچم این گروه را بر دکان‌های ‌شان نصب کنند. - اسپوتنیک افغانستان, 1920, 20.12.2021
جسد "خون‌آلود" یک مرد در جاغوری غزنی پیدا شد
به گفته وی این ورزشگاه و تفریحگاه مناسب ترین مکان برای تفریح باشنده های جاغوری و سایر مناطق است.
این شهروند ابراز داشت که در سایر مناطق ولسوالی جاغوری نیز در طول چند سال اخیر مجتمع ها و میدان های ورزشی زیادی ساخته شده است؛ اما این مجتمع بسیار مجهز و زیبا است.
نصیری ابراز امیدواری کرد که همه مناطق افغانستان آباد شود تا مردم رنج دیده آن بتوانند راحت باشند و از زندگی لذت ببرند.
یادآوری می کنیم، که ولسوالی جاغوری وسیع ترین ولسوالی غزنی بوده و از لحاظ رشد معارف و اقتصاد مردم آن در صدر دیگر مناطق این ولایت قرار دارد. گفته می‌شود جاغوری بیش از سه صد هزار نفر جمعیت دارد و با وجود نفوس و جغرافیای کافی و علیرغم وعده های مکرر مقام های دولت پیشین، این ولسوالی به ولایت ارتقا پیدا نکرد. این در حالی است که برخی ولسوالی های دیگر با ۳۰ هزار جمعیت تبدیل به ولایت شدند.
نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала